Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GoKartta kafası koptu

goldbären

Öne çıkan mesajlar

3. sayfa haberi ama açmaya değer buldum gene de. yazık.
malesef B sınıfı teenslasher filmi seviyesinde olmuş olay

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22545056.asp

Görgü tanıklarının ifadesine göre, arkadaşlarıyla birlikte go-karta binmek üzere piste gelen gelen Tuğba Erdoğan, araca binip tur atmaya başladı. Emniyet kemerininin üst şeridini göğsü yerine boynuna geçirdiği ileri sürülen genç kız, araçla hızlanarak turunu sürdürdü. Aşırı hızlı bir şekilde yol alan Tuğba Erdoğan, bir virajı dönüşü sırasında bariyere çarptı. Çarpmayla birlikte kemer Tuğba Erdoğan’ın başını koparttı.

Kopan baş bedenden ayrılıp pistte yuvarlanırken, genç kızın go-kartı 5 metre kadar ilerledikten sonra durdu.
İnanılmaz kaza sonrası pistte bulunanlar şoka girdi. Tuğba Erdoğan’ın arkadaşları, sinir krizi geçirdi. Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

yani doğal seleksiyon falan diyeniniz olacak da hiç mi akıl vermemişler abi. boynuna takacağına hiç takma diye :(
Sosyal ağlarda paylaş

abi nasıl bi ölüm bu ya:(

kız boynuna geçirdiğine göre boyu bir hayli kısa olsa gerek :S

bu go kart araçlarında bazı modellerde turbo özellik oluyor. izmittekinde vardı çocuk sormuştu turbosunu aktif edeyim mi diye. motorda bir şeyi çeviriyor motor daha devirli çalışıyor falan..

ben burda işletmecinin de hatası var diye düşünüyorum normalde kontrol etmesi lazım kontrolu geçtim kask gibi ekipmanlar şart pistlerde allah rahmet eylesin valla çok kötü bi durum :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
sacma geldi bana biraz. tam olme nedeni kesinlik kazanmadan hizlica haber yapayim diye yazmislar.

saclari gokart motoruna kapilip olen de var ki daha gecen sene olmadi mi tr de bir yerlerde?

kemer motora sikisip da kesip atmis olabilir kafayi. yoksa aractan firladi da boyunda takili kalan kemer kafasini koparmis olsa o zaman fotolarda araca oturuyor vaziyette olmazdi.

her ne olursa olsun gelisme gostermeyen bir ulke Turkiye. Sans eseri yasiyor insanlar. 24 yasinda uni ogrencisi bir kiz oldu gitti iste yok yere. Daha da ustunu nasi ortecegiz diye dusunurler ama ertesi gun yine ayni sekilde devam ederler. Ne de olsa Allah'in takdiri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...