Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Ps4 grafikleri ve performansindan memnun kaldim. Devrim niteliginde değil ama canlı dünya aspectinde en iyi oyun olabilir. Skyrim bu kadar canlı hissetmiyordu. Vegetation abanıldığı için mi emin olamadim. Fakat bazi sacma sapan seyler oldu. Mesela level 1 de göreve giderken ana yolda lvl 5 mob pack i var. Öldürebiliyorsun ama tek vuruşta öldürüyorlar mesela. Onun dışında arayüzler daha iyi olabilirmis. Inventory neden pul pul,shop arayüzleri neden bu kadar özensiz anlamadim. Yapmasi en basit seyler. Item compare etmek icin kagit kalem gerekiyor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

compare için tuş var pc de shift, block olayıda pc de mesala mouse sağ tuşa basılı tutarak yapabiliyorsun ek olarakta tam melee attack gelirken basarsan counter attack yapıyor. Oyun iyi ya da crashlar oluyor bazen stabilite patchi lazım acil. Allahtan loading göz kırpma süresi kadar oyunu yeniden açtığında bile.
Sosyal ağlarda paylaş

bitki toplamak o kadar onemli degil gibi su an, cunku bir kere potion yapmak yetiyor... potion bittiginde meditasyon sirasinda alkol harciyarak dolduruyorsun, tekrar bitki harcamaya gerek kalmiyor, cok obsesif takilmayin bence o acidan (bunu dedim ya ilerde 100 celandine isteyen bir seyler cikar simdi)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...