Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Men: Days of Future Past (2014)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Gelecek film hakkında

Ben apocalys ile olan mücadeleleri çok hatırlamıyorum biri bana bir özet geçebilirmi ? Birde X-Menin sinister diye bir düşmanı yokmuydu ? Yanlış hatırlamıyorsam bir de gözcü olaylarından sonra mutanları hasta edip öldüren fakat sonra insanlarıda hasta eden bir virüs yapılıyordu hatta bishop bunu önlemek için bir daha geri gidiyordu diye hatırlıyorum ama ?

Sosyal ağlarda paylaş

Age of Apocalypse'den uyarlananacağı söyleniyor. Çizgi romanlarda AOA, Xavier'in gelecekten gelen oğlu tarafından öldürüldüğü ve Magneto'nun onun yerine X-Men'in başına geçtiği alternatif bir zaman çizgisinde yer alıyor. Sonra Apocalypse ve adamları gelip ABD'yi ele geçiriyor. Hikaye bu dönemdeki mücadele üzerine kurulu.

Tabii filmler çizgi romandakinden hayli farklı olabilir. Yalnız bu haliyle tek bir filmde ele almak için çok uzun bir hikaye gibi duruyor. Days of Future Past sadece iki sayıda anlatılan bir olaydı, Age of Apocalypse ise şu anda Comixology'de 51 sayılık paket olarak satılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

keşke

Yalnız bu sentinel ve zaman yolculugu olayından en az 3 film çıkardı gibime geliyor. Sanki tek film biraz haksızlık gibi olmuş. Apocalpysten evvel 1973 ten sonrası anlatan bir film güzel olurdu esasında. Xavierın okulu tekrar açması, genç jeanne , genç storm vs. Hatta jeanın gençkenki phoenixle olan içsel çatışması bu filme yansıtılırdı profun onu önlemesi. Gençleri istiyoruz ve mümkünse her sene x-men gelsin .

daha dur cable die bi amca da var =)
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

gambit olacak hatta apocalypse'den sonra kendi filmini de çekiceklermiş. Chaning Tatum oynayacak hatta.

Yine daha iyi biri seçilebilirdi bence ama bu da olur.

Yoksa Wolverine filmindeki Gambit resmen kepazelik ötesi bir oyuncu seçimiydi görüntü olarak. Kasıtsız olarak bu kadar kötü tercih yapmak hakikaten zor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...