Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kulağında böcek çıkan adam

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

en sonunda ufak bir yaprak çıkartıyormuş gibiydi, bi baktım ucundan böcek de geliyor.
nasıl girmiş oraya kadar ya.
kulakta ufak kir olunca rahatsız eder, adamın kulağında hazine gizlenmiş.

-Deno- said:

geçen yıl kaybettiğim usb de çıkacak diye bekledim ama çıkmadı.

lol
Sosyal ağlarda paylaş

kulak çöpü kulaktaki kirleri daha ileri ittiği için kullanılmasını önermiyordu tanıdığım bir kbb doktoru. doğru mudur bilmiyorum ama ben aşırı rahatsız oluyorum, sürekli bir şeyler sokup temizleyesim geliyor. kulak içi temizliğini daha pratik hale getirmek lazım. hürp diye çeken ev tipi makineler mi yapsak.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

kulak çöpü kulaktaki kirleri daha ileri ittiği için kullanılmasını önermiyordu tanıdığım bir kbb doktoru. doğru mudur bilmiyorum ama ben aşırı rahatsız oluyorum, sürekli bir şeyler sokup temizleyesim geliyor. kulak içi temizliğini daha pratik hale getirmek lazım. hürp diye çeken ev tipi makineler mi yapsak.

Babam doktor, yıllardır yalvarıyorum bir vakumlatalım kulaklarımı diye bir kere yaptırırsan o hisse çok alışırsın ömür boyu onu ararsın diyor ve şevk kırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

"roket adam" said:

Babam doktor, yıllardır yalvarıyorum bir vakumlatalım kulaklarımı diye bir kere yaptırırsan o hisse çok alışırsın ömür boyu onu ararsın diyor ve şevk kırıyor.

benim de şevkim kırıldı şimdi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...