Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Buradan iJust 2 ve yedek Coil
içinde tank pil ve usb şarj kablosu var likiti koyup direk yardırabilirsiniz yani.

Geldiğinde 0.3 ohm coille gelir o çok sıcak duman verir direk yedek 0.5 olanlardan bitane takın içindeki de yedek olarak kenarda durur.
Ilk doldurduğunda ateşleme bi süre beklesin 10dk emsin likiti coil yeterince ıslanmadan ateşlenirse yanabilir içindeki organik pamuk (Sadece ilk defa yeni coil takıldığında böyle beklemek gerekiyor)

Likit bunlar olabilir;

Camel
Ice Mint
Bubble Gum
Saf Tütün

dipnot: Sepetten Enter coupon codeye tıklayıp XMAS yazın % indirim gelir.
Muhtemelen otomatik registred mail(7-20 days) seçili olur 20$ üstüyse yinede kontrol edip takipli olduğundan emin olur çünki flat shipment hem uzun sürer hemde postanın alametini bilemezsiniz önemlidir.

Paketleri 75$ altı yapın gümrükde takılıp vergiye tabii tutulmasın (zarf boyutu olanlar idealdir 1kilo altı)
Alta bide not düşün
said:
Please do not type anything related to atomizer,e-ciragrette,nicotine,e-liquid or smoke on invoice or packaging so it wont be stuck at Turkish Customs.
You can safely use Starter kit,Mod,Tank,Hangsen etc to define products.
Sosyal ağlarda paylaş

@sunthewhich
O lowepro çanta hoş benim kamry ona 1.1 benzer çanta ile gelmişti kullanışlı.

Nautilus mini,Kayfun/Taifun vb farklı kılan şey yapıları yüzünden aromayı çok iyi taşıyorlar subohm yerine genelde 1.2-2ohm civarı build yapılıyor o yüzden pil şarjın bitmiyor (1.8ohm nautilusu u 12w de içiyorum ben misal)
Çeşitte çok örnek
Kayfun Monster Mini V3 *
Kayfun Monster Thundercat set
Kayfun lite Pawns çekimi biraz dardır bunun

Taifuncu değilim 23mm olduğundan modda flush durmuyor :D
Benzer sitil olarak
KS Tank (7ml) *
Rüzgar *
Orchid V4 *
Fogger
Silverplay
Goblin
vs vs
Billow felan zaten bilyorsun

ps: * < çogii
Sosyal ağlarda paylaş

Single Coil RTA istiyorsan aslinda Subtank MIni, Uwell Crown veya Smok TFV4 alabilirsin. Sirasiyla bakabilirsin. Sonucta istedigin gibi bir sarim yapacagin icin düsük wattlarda calistirabilirsin hepsini, bunu Crown ve Smok icin söylüyorum cünkü genelde ikiside 60-70+ watt icin yapilmis tanklar (hazir coillerden söz ediyorum tabi).
Sosyal ağlarda paylaş

dualde çift coil takıyorsun. çalışma alanın dar olduğundan nispeten daha zor takılıyor. coillerin ikiside aynı ohm a sahip olması gerekecek. aynı çap aynı tur sarıyorsun. istediğin ohm u yakalamak örneğin 1 ohm sonuç istiyorsun, her coili 2 ohm olacak şekilde sarıyorsun. bundan dolayı daha fazla tur sarman gerekebiliyor. tur sayısını bu kadar arttırmamak için daha kalın tele geçmen gerekebiliyor. kalın tel + dual coil = pil gg. ama güzel buhar performansı veriyor. bunun dışında taktığın 2 coilinde aynı anda aynı miktarda kızardığını kontrol etmen gerekiyor. biri diğerinden önce kızarıyorsa, bacak boylarını veya coilleri sıkıştırman bidaha çıkarıp takman ayar yapman gerekebiliyor. kısaca single coile göre daha meşakatli.

single rta olarakta taifun gt, gs, v2, russian, kayfun v4, lemo2, subtank mini v1 ve v2 kullanmış biri olarak subtank v2 öneririm. v2 de delikler bu şekilde yandan beslemeli oluyor. 97vg %3 saf su yaptığım likitte yüksek watt düşük ohm chain vape bile yapılsa besleme problemi yaşatmıyor. hava ayarı lung hit içinde normal sigara gibi çekim içinde gayet uygun ayarlanabiliyor. coil takması ve wicking gayet basit sorunsuz tank.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...