Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Sigara yakmayı istemek mg ile alakasız ya. Ben fix 18mg alıyorum hala sigara istiyo insan ama kontrol edebiliyorsun rahat bi şekilde.

Bi yerde yazıyordu hatta sigara tiryakiliği sadece nikotine değil içindeki diğer maddelere de oluyor diye. O yüzden ilk etapta elektronik kesmiyormuş. Fakat şunu kesin söyleyebilirim normalde iş yoğunken darlanıp zırt pırt sigara yakmaya çıkıyorsun, bununla alttan alttan çekip yerimden bile kalkmıyorum bi bakmışım akşam olmuş. Sonra farkına vardım ki çok oturmaktan belim ağrıyor bi kaç haftadır. Sigara zararlı olsa da molası baya gerekli ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle söliiym
bi ara sigara bıraktım 6 ay kadar
tütün içtim ( golden virginia- golden horn ? - drumm )
tütün içerken sorunum sigara içiyor ama doyum alamıyordum, elim ayağım titriyordu - neden bilmiyorum

şu dandik ego doyurdu beni bilmiyorum
11mg nicoteen var içinde ama paf küf takılıyorum ve çok mutluyum
Sosyal ağlarda paylaş

Problem şu sert gelir dememin sebebi ijust 2 nargile sitili direk ciğere çekim
Ego tiplerde bende 16-18 mg felan içiyorum (20~ senedir kırmızı marlboro içiyorum) ama subohm tanklarda içilmiyor sert geliyor gitanes gibi nikotin yüksek olunca boğaza vurum çok :D
Boğaza vurumu azaltmak için zaten hazır 50% vg likit önerdim (Ben 80% vg içiyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Regalya,

Ijust2 + OBS Crius var şuan elimde. İçine de Vapesis likit aldım geçici.

Yalnız öyle bir mide yanması yapıyor ki, içemiyorum. 10 fırt çeksem midem kaynıyor. Normal mi bu ?
Baş ağrısı, mide bulantısı bunlar da var sanki. 1 haftaya 5ml flm içtim, çok az ama yan etkileri buna rağmen çok oldu.. soğudum biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sigara hayatımda içmedim sevmemde ama nargile işine fena sardım bu sıralar sırf duman olayı için içiyorum. Öyle arayışa falan girmiyorum ama içti mi günde 2 tane içtiğim oluyor.

E-sigara ile sadece dumanı için almak istiyorum. İçtiğim zaman aşağıdaki gibi duman çıksın bana yeter tadı falan önemli değil nikotin falanda istemiyorum aslında..

Varmıdır bana göre de bir öneri?

https://youtu.be/xpb4cKQnwvI?t=7m5s
Sosyal ağlarda paylaş

Xaero said:

Sigara hayatımda içmedim sevmemde ama nargile işine fena sardım bu sıralar sırf duman olayı için içiyorum. Öyle arayışa falan girmiyorum ama içti mi günde 2 tane içtiğim oluyor.

E-sigara ile sadece dumanı için almak istiyorum. İçtiğim zaman aşağıdaki gibi duman çıksın bana yeter tadı falan önemli değil nikotin falanda istemiyorum aslında..

Varmıdır bana göre de bir öneri?

https://youtu.be/xpb4cKQnwvI?t=7m5s

ben regalya nın linkleri araştırmıştım sipariş geçmeden

ijust2 3:44 e bak duman için

http://www.youtube.com/watch?v=hGw08M7wGbU
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Problem şu sert gelir dememin sebebi ijust 2 nargile sitili direk ciğere çekim
Ego tiplerde bende 16-18 mg felan içiyorum (20~ senedir kırmızı marlboro içiyorum) ama subohm tanklarda içilmiyor sert geliyor gitanes gibi nikotin yüksek olunca boğaza vurum çok :D
Boğaza vurumu azaltmak için zaten hazır 50% vg likit önerdim (Ben 80% vg içiyorum)

şimdi sipariş yolda geliyor ama 10-12 gün diyorlar minimum singapur post için

eldeki likiti de bitirdim ben son 2ml bişey kaldı, paçalar tutuştu haliyle

tr içi hızlı kaliteli nerden likit alınır?

eski tiryakiler bilir belki, bir zamanlar kısa camel vardı, turkish american blend(2001 de falan bitirdiler onu herhalde- sadece america da satılıyor diye duydum, jti burda satılanlar eu üretimi ) . şu an satılanla alakası olmayan keskin güzel bir tadı vardı, o tadı alabileceğim düzgün bir likit arayışı içersindeyim

helllp
Sosyal ağlarda paylaş

Önerdiğim hangsen ve pirate olanlar ekonomik hazır likit olarak evet Türkiyede saçma fiyatlar
Söyle yapabilirsiniz

PG 1lt 8tl
VG 1litre 8tl

Aroma
Bunlar ile nikotinsiz likit yapabilirsiniz
yada

Nbase i yukarıdaki vg ile seyreltip nikotinli likit yapabilirsiniz untumayın lastik eldiven takın çünki nikotin deridende emilir ayrıca 0.5 ohm civarı içiyorsanız 6ml nikotin üstüne çıkmayın sert olur
aromada önerim çok şatafatlı aromalara yönelmeyin kağıt üzerinde çok güzel gözüksede içimi kötü olabilir
Misal
Çilek+Süt+vanilyalı dondurma
Çilek+Muz+Cheesecake
Kahve+sweet cream+butterscotch
Kahve+Baverian Cream
Gibi karışımlar güzel oluyor.

Örnek tarif;
6% Çilek
4% Cheesecake
3% muz
Her 10 ML için 2 damla Etil Maltol
+
30% PG-70% VG karışım

karışımların tariflerini oturtanakadar hep UFAK UFAK hazırlayın 10ml 20 ml felan direk 100ml şişe ile girişmeyin piç olursa yazık
Beceremediğiniz karışımı tutmayın dökün gitsin ucuz vg-pg zaten
Karışımı karanlık bi yerde demlenmeye bırakın bi hafta ara ara karıştırın yada aroma yoğunsa kapağını açık bırakın bi kaç saat havalansın.
Steep taktikleri

[video]https://www.youtube.com/watch?v=BkOE-blQBtc?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

Ijust2 cidden şarjı doluyken acayip buhar veriyor. Ben bu videolardaki gibi duman çıkmaz diyordum ama fazlası çıktı. Nargile hikaye yanında.

5ml satan sadece vapesis vardı ben de farklı aromalar deneyeyim diye burdan aldım 3 tane likit.

Bundan sonra kendim yapacağım. İlla vg-pg almak lazım, elimde olsa mesela şu likitleri seyreltip denemek isterdim.

Haftaya fındıkzade ye gidicem, bizim işyerine 5 dakika mesafede. Meşhur medikalciler pasajı var. Bu herkesin alışveriş yaptığı tipkimsan.com un yeri de orda.
Beher, şişe, enjektör, cımbız, makas gidip ne varsa alacağım. Fasttech paketler de yola çıkmış.

Yalnız sabah kahvesi ile içiyorum şuan, mide gene feci :(

Vapesis önermem patigillere, Regalya nın verdiği linklerden alın.

Bu arada sağ gözüm balon gibi şişti, yine bu likitten kıllanıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Sigara ile kıyaslama yapanlar için yazayım,

Merck marka en kalitelisi imiş bu kimyasal maddeler üreten firmalar içinde.

Nbase + PG + VG hepsi Merck olursa dahi günde bir Full Tank icseniz yani 5ml, size maliyeti yine 1 TL nin altında oluyor.
0.75TL hesaplamistim ben günde 5ml için. Ama ben hayatta icemem 5ml, suan 1ml flm içiyorum günde. 0,15TL lere geliyor likit maliyeti.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Trden hızlı likit içinde
20 17 tl
fena eğil gibi bura
Bura

Bunlar hazır likit bir kısmı 70% pg 30%vg dir aklınızda olsun olmadı yukarıda verdiğim yerden vg alıp çoğaltırsınız :D

saol bakıyım bu siteye
en son vaporbazardan bisi aldım yollamadı adam, paypala şikeyet ticket açınca hemen yolladı fln leş gibi site hiç ugrasmayın

http://www.alienvapor.com/
burdan boba's ve gorilla aldım, inanılmaz bi kokuyla cıktı paketten bile fakan coili yaktım 2 gün önce, spariş yapmıstım allahtan fastechten yarın öbürgün gelicek elime yedek 5 adet 0.5 coil , deneyince burayada yazarım.

bu arada VG, bitkisel zımbırtılar satılan yerlerde var netten ugrasmayın acil işiniz düşerse, bitgisel gliserin temiz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...