Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Levent Kırca

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Bölüm-2
Erciyes Üniversitesi Düşünce ve Tartışma Kulübü ve Türkiye Gençlik Birliği ( TGB ) tarafından Sabancı Kültür Sitesi’nde düzenlenen söyleşiye ünlü sanatçı Levent Kırca, yaklaşık bir saat gecikmeyle geldi. Programdan haberi olmadığını ve otelde dinlendiğini söyleyen Kırca, "Bir işgüzar söz vermiş ama sanırım bana söylemeye de çekinmiş. Haberim olsa koşar gelirdim sizi bekletmezdim. Benden kaynaklanmasa da beklettiğim için özür dilerim” dedi.
Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Kırca, "Sezen Aksu’yla başlayan döneklik furyası Halil Ergün’le devam etti, sonra Ali Poyrazoğlu girdi devreye ‘Hükümetin yaptıklarını çok beğeniyorum’ dedi. Ben bunlara artık söz söylemiyorum. Gıyaplarında yüzlerine tükürüyorum. Artık bu insanların dönüşü diye bir şey olamaz. Dönmesi halinde bizim bağrımıza basmamız mümkün değildir. Benim için bunlar birer vatan hainidir, bunu açıkça söylüyorum” diye konuştu. Kırca, politikacıların dokunulmazlığı olduğunu, o yüzden korkusu olmadan konuşup, sonra mecliste oturmaya devam ettiğini de vurgulayarak, "Ama, bana isteyen herkes dokunabilir. Kim isterse dokunsun umurumda değil, korkmuyorum” dedi

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22226419.asp
Sosyal ağlarda paylaş

Bi Levent Kırca bi de Tan Sağtürk devletin gizli ajanı falan heralde. Tam iktidarı ve armutluklarını eleştiriyorsun bu ikisinden biri çıkıp öyle saçma sapan bir şey söylüyor ki söylediğin her şey boşa gidiyor, aynı kefeye konuyorsun. Cumhuriyetçi, laik ve modern kesimin imajını bir anda kökünden baltalıyorlar.

Tabii ikisini yine de ayn kefeye koymamak lazım. Tan Sağtürk son açıklamasınde çok saçmalasa da hiç "bu kadar" büyük çam devirmedi.

Bir değil iki değil.
Sosyal ağlarda paylaş

bunadı bu adam iyice.
daha 2-3 ay evvel kameralarla pazar alışverişi yapıyordu. inanılmaz kötü ve bayağı espriler, komik olmak adına gayet kaba ve terbiyesizce ona buna laf atmalar neyim..

bırak işte kendini daha fazla rezil etme, insanlar seni iyi hatırlasın. otur kenara, bodruma yerleş organik domates fln yetiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Umuruk said:

Diyorum ki adam orada dilini konuşturdu.Orada asıl topa tuttuğu Kılıçdaroğlu değil.Durumu ne kadar ciddi gördüğünü bilmiyorum fakat o konuşmada direkt olarak iktidara laf sokuyor.Ayrıca bu konuşmanın yaklaşık 1.5 dakikası bulunmuyor eğer merak ediyorsan o eksik kısımda konuşmanın zeminini hazırlıyordu.Levent Kırcanın iktirada laf soktuğunu anlayan insanların yüzünde tebessüm oluştu ve alkışladılar.

O soyledigi sey ile iktidara nasil laf sokmus anlamadim bir aciklar misin? Ne demek istemis yani tam olarak?
Sosyal ağlarda paylaş

Konuşmanın bir kısmına değil tamamına odaklanmak gerekiyor.Levent Kırca Kılıçdaroğlunun en önde oturacağını bilerek geldi.Bir sorunu olsaydı son anda koşarak gelmezdi.Akp hükümetinin yarattığı baskıyı dile getirmek için toplandı insanlar orada bütün sanatçılar da görevini yerine getirdi diyelim.Sonuç olarak konuşmanın bir kısmına değil tamamına odaklanmak gerekiyor.Kılıçdaroğlu hakkında yaptığı yorumları atarsak geri kalanının gittiği yer belli.Son olarak kimsenin müridi değilim hani siz benim hakkımda atıp tutuyorsunuz ya bende yapayım becerebilecekmiyim acaba ^^ Sizler gibi takım tutar gibi parti tutmuyorum.Yıl sonunda kimin konuşmaları daha çok ilgimi çekip düşünceleri benimkilerle kesiştiyse ona oy atıyorum tamamen farklıyız(bence hoş olmuyor yapmayalım birbirimize) Daha önce de söyledim Kılıçdaroğlundan haz almıyorum.Chp babamın partisi değil.O halde sorun yok ^^ Sadece doğruya doğru

Bu arada siz sadece aptal bir video üzerinden yola çıkıyorsunuz.Diyorum ki salonda olan veya tüm canlı yayını izlemiş arkadaşlar tartışsın benimle.Apayrı şeylerden bahsediyoruz.Bu olayın öncesi ve sonrası da mevcut.Diğer mesajlarda belirttim.Biride çıkıp demiyor ki ben izledim veya ben oradaydım.Adam doğruyu söylüyor falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Burada kimse neden hükumeti eleştirdi demiyor. Hükumeti eleştirdiği yerler de belli zaten aptal değiliz şükür. İsterse kilicdaroglu'nu da eleştirir. O da suc değil. Adama bunak demiş o ayrı da daha önce yazdıklarında ben sordum aslında kilicdaroglu'nu değil hükumeti eleştirmiş ondan tebessüm ettik demedin mi sen?

Şurada konuştuğumuz şey için konusmanin bütününe bakmaya gerek yok. Hala bunu gormeyip başka seyler söylemen cok acayip cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Burada kimse neden hükumeti eleştirdi demiyor. Hükumeti eleştirdiği yerler de belli zaten aptal değiliz şükür. İsterse kilicdaroglu'nu da eleştirir. O da suc değil. Adama bunak demiş o ayrı da daha önce yazdıklarında ben sordum aslında kilicdaroglu'nu değil hükumeti eleştirmiş ondan tebessüm ettik demedin mi sen?

Şurada konuştuğumuz şey için konusmanin bütününe bakmaya gerek yok. Hala bunu gormeyip başka seyler söylemen cok acayip cidden.

Yahu evet hala aynısını diyorum farklı bir şeyi savunmuyorum ki.Ben ilk mesajımda veya ikincisinde neden kılıçdaroğluna laf sokmadığını düşündüğümü bir şekilde tüm organizasyonu gözlemlemiş birisi olarak yazdım ve mantıklı sebeplerde sundum.Şimdi siz o mesajları atlayarak direk son mesajdan saldırıyorsunuz peki özetleyeyim ben size.BANA GÖRE Levent Kırca Kılıçdaroğlu konusunda ciddi değildi.Bunu düşündürmemi sağlayacak 4 neden bulunuyor.Kılıçdaroğlu konusunda ciddi olmadığını var sayıyorsam adamı da işin içine katarak yollamak istediği mesajı onun üzerinden yolladı.Peki burada mesajlar kime gidiyor ? Dolayısıyla kılıçdaroğlunuda işin içine katarak hükümeti eleştirdiğini var sayıyorum çünkü K.K kısımlarını direkt yok sayıyorum.Şimdi siz daha önce ki mesajlarıma katılıyorsunuz yani sebeplerine bu küçük ayrıntıya mı takıldınız.Ben orada cingar çıkartırsınız sanıyordum.Ha fakat siz adamın ciddi ciddi laf soktuğunu düşünüyorsanız o halde şuanda bu yazdıklarımız anlamsız.Tartışılacak konu farklı ki sizinle tartışmakta çok zor çünkü sadece bir kısmını izlemiş bulunuyorsunuz.Hani laf kalabalığı yapmak için değilde herhangi bir platformdan tüm gösteriyi izlemiş birisi gelip güzel güzel yazsa ve içinde şu geçse "Hocam adam ciddi ciddi laf soktu işte ya malsın yada malsın" dese bile saygı duyacağım ^^ Size tekrar kısaca özet geçeyim.K.K sahneye çıktığında 2 veya 3 kez diğer sanatçılardan üzerine basa basa özür diledi.Yanlış hatırlamıyorsam bunu söylerken "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganını durdurdu ve herkesin duymasını sağladı.Ardından kılıçdaroğlunun ayrılması için gereken zamanın geçmesini beklemeden L.K laf sokmaya başladı.Eh adam arkanda aranda sadece perde var laf düşmüyor mu ? Hadi kılıçdaroğlu jet hızıyla ayrıldı peki ardından çıkan sunucu Levent'in ciddi olmadığını güzel bir dinle anlatırken perde arkasından gözetleyen Levent Kırca'ya hak doğmuyor mu ? Adama bunları ciddi söylediğini var sayarsak o sunucuya orada cevabını vermesini bilmez miydi ? Benim tanıdığım Levent Kırca yapardı ^^

Olay Kılıçdaroğlu, Kırca ve Sunucu üçgeninde geçiyor.Üçünü anlamlandırmak gerekli ve zaman mekan kavramını da katarsanız bu konu hakkında kendinizce doğru bir fikir edinebilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...