Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt. Devam

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Sabah 6'da çıktım Caddebostan sahilde yürüdüm, her yer bembeyazdı, sonra iyice bastırdı, arabalar bile yolda gidemez hale geldi. Bostancıya yürüdüm, deniz otobüsü seferleri iptaldi. dönerken otobüse bineyim dedim, bostancı yokuşunu çıkamayan otobüsler yolu tıkamış, yine yürüyerek döndüm.

Cadde'yi uzuuuun zamandır böyle görmemiştim. Eğer cadde böyleyse diğer yerleri düşünemiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

kermit said:

ben söyledim yemek
max süre 45 dk diyodu
45 dk oldu nerde kaldı diye patladım bide canlı yardımdan. adam 1 saatte getirdi kapıda bide ona laf ettim. parasınıda vermedim gönderdim.

Ya sen ne kadar çirkin ne kadar iyranç bir insansın. Bu karda kışta çocuğu koşturduğun yetmiyormuş gibi bir de laf edip para vermemişsin. Terbiyesiz.

işini yapsın köpek gibi beni ilgilendirmez...
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

KuddusiMavra said:

Saat 23.22.
Bahçeşehir e geldik.

kaçta nereden çıktınız :) hemen uyudun mu :p

12 buçukta evde oldum.
Çerkezköy'den 18:20 gibi çıkmıştık.
Yani 6 saatlik yolculuk oldu.Arabada 5 kişiydik.Ben kullanmıyordum.Arkada 2 tane Hintli ile tıkış tıkış yaptığımız seyahat inanılmaz yorucu oldu.

Bugün gitmedim işe. Evden çalışıyorum.
Yarın gideceğiz sanırım ve yine eminim ki yarında giderken ve/veya dönerken aynı işkenceyi çekeceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

hahahahaha
ya adam akşamdan beri pusuya yatmış
ahahahahahah

edit:
peki, yine de yazayım bir şeyler.
kadir topbaş göreve gelirken istanbulun her türlü altyapı sorununu bilerek bu sorunları düzeltmek ve hatta iyileştirmek amacı ile geliyor. onun olağanüstü hava şartları oldu deme şansı yok.
ali müfit gürtuna'yı bile kendi partisi 2004 kışında insanların yollarda,iş yerlerinde mahsur kalmaları,rezil olmaları nedeniyle afaroz etmişti. hatırlatayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...