Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GOTY 2012

tomkat

Öne çıkan mesajlar

d3'ün ederi oydu zaten. öle daha fantastik bişi kolay kolay cıkmaz h&s den. skilleri mekanikleri iyice organik yapıp böle blood lines championsdanda fazla aksiyonlu hareketli falan yapmak lazım bi sonraki adım icin ama onu yaparsan bu sefer en düdük yaratık bile ugrastırıyo oluyo. grind'ın yorucu olmaması ile bayık olmaması arasındaki dengeyi tutturmak mümkün değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

-Deno- said:

diablo 3'ün bu kadar fazla oy almış olması paticik'in geldiği içler acısı durumu göstermekte.

-Deno- said:

benim de assassin's creed 3, ben de oy vermedim ama. bazı oynamadığım önemli oyunlar var, onları oynayıp aralık sonunda veririm oyumu.

Canım benim ya nasıl da ciddiye almış listeyi. Bebeyims

goty her zaman en önemli konu oldu benim için :P
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere pvp'siz çıkan, class dengesi rezalet çıkan, inferno'nun imkansız olarak çıktığı, insanların ah'siz hiçbir şey yapamadıkları, yarım bir oyundu diablo 3. komisyon aldıkları AH'yi saymıyorum bile...

her şeyi geçtim en en kötü yanı da senaryosu. bu kadar komik, çocukça ve hatta aptalca bir senaryo daha görmedim. Oyunda beni en gıcık eden şey:
Baal'ın çıkıp "şunu öldürdün ama daha sırada bu var hahaha, aaaa onu da mı öldürdün olsun onu ölsün diye yollamıştım daha en büyük sürprizimle karşılaşmadın hohohoho, hoppa o da mı öldü dur ben geliyorum benimle başa çıkamazsın, aa ben de öldüm :(" diye gelmesi efsane rezilliktir.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

her şeyi geçtim en en kötü yanı da senaryosu. bu kadar komik, çocukça ve hatta aptalca bir senaryo daha görmedim.

Ben de en çok hollywood'vari diyaloglara bittim ya. Ölmek üzere olan savaşçısına hayatta kalacaksın, bu bir emirdir diyen komutanlar, cehennemin LORDU olup da bebe gibi ağlayıp sen acı ne demek bildiğini mi sanıyorsun, sana göstereceeğiiim diyen bosslar falan efsaneydi yani
Sosyal ağlarda paylaş

this.

sabonis said:

her şeyi geçtim en en kötü yanı da senaryosu. bu kadar komik, çocukça ve hatta aptalca bir senaryo daha görmedim. Oyunda beni en gıcık eden şey:
Baal'ın çıkıp "şunu öldürdün ama daha sırada bu var hahaha, aaaa onu da mı öldürdün olsun onu ölsün diye yollamıştım daha en büyük sürprizimle karşılaşmadın hohohoho, hoppa o da mı öldü dur ben geliyorum benimle başa çıkamazsın, aa ben de öldüm :(" diye gelmesi efsane rezilliktir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...