Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

of işte beklediğimiz bölümler bunlar

yine kazandı koca götlü ya.ama bence annie değil dişi titan.herkes titan formundaki görünüş benzerliğinden dolayı öyle diyor ancak eren ile titan formundaki eren arasında hiçbir şekilde benzerlik olmadığını da hesaba katın.keşke baba jaegar eren yerine mikasayı titan yapsaydı daha yararlı olurdu şüphesiz

Sosyal ağlarda paylaş

Aksiyona doydum resmen, mükemmeldi.

21

Petra :'(
Madem öldürtüceksiniz sevdirmeyin bari ya, Oluo gibi lavuk tipler ölsün sırf. Ya da adını unuttuğum diğer 2 si gibi önemsiz tipler ölsün. Petra yı nasıl öldürürsünüz ya :'(

Neyse, izlemeye değer iki karakter var zaten ve ikisi de birlikte girişiyor, bu bölümden çok daha iyisini görücez gibi bir his var içimde.

Sosyal ağlarda paylaş

21

bütün ekibe yazık oldu. özellikle petra :(

yalnız titan kesin annie ya, öyle cqc pvp atacak başka char görmedik eren'in dediği o transform olurken onu gören ekipten. kadın olması zaten 2-3 seçeneğe indiriyor ki diğerlerini insan halinde gördük son bölümlerde hep annie hariç. ha bunu niye yapıyor işte orası muamma.

ah kalabalık dalacaklardı o titana eren'le beraber, esir almak yerine öldürmeye oynayacaklardı. ancak öyle zaptedebilirlerdi.

Sosyal ağlarda paylaş

21

Annie çıkmaz diyordum ama görenler arasında dediyse kesin annie çıkacak.

Erende üstüne çıktığında yumruklamya çalışcağına kafayı tutup koparsın diye bekledim heh.

Mikasa'nın rage girmesi de iyiydi. Levi ile yardırsınlar bir dahaki bölüm.

birde eren en yeteneksiz baş karakterlerden biridir heralde. Yaptığı hiç bir şeyi beceremiyo ve sadece ağlıo sdf

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...