Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

PastorOfMuppets

Öne çıkan mesajlar

Hayır neden kaşınîyorsunuz illa onu anlamıyorum milleti küçük görmeler kendini bir bok sanıp şu şudur diye kalıp içine sokma çabaları falan. Bildigin 2 yerde saglam laf yiyen tw ler gelip butthurt show yapiyor hadi artik kaşar olmuşlarda böyle tam headlesschicken gibi onlara özenip artistik yapmanın sebebi nedir ?

Editor soyle kuddisi soyle bilmem ne böyle. Herkese bir kulp bulma çabaları ego tatmini çabaları.Iyi herkesi ignorelayin 10 kaşar mirc gibi kullanin forumu. Kafese tıkılmış horozlar gibi birbirinizi silkersiniz. Ayrıca durduk yere gelip laf atıyorsan 3. kişi olarak sana ne ďüşüyor biliyorsun. Şimdi selametle git ignoreliycanmi napicaksan yap :)
Sosyal ağlarda paylaş

Daha işin teknik kısmıyla alkalı bişey yazmıycam ya da kötülemiycektim de mgs nin olayıyla ne alakası var bunun.

Ps4 te max 1080p ve "30fps" üstelik high detay
Xboxone 900p 45 fps high detay
Pc 4k resulotion 60fps+ ultra detay üstelik yaridan daha dusuk fiyata (tr'de)

"Aynı muhteşem oyunu" teknik olarak bu farklarla hangisinde oynamak mantıklı ?

Sadece console u olan'a laf ta demedik tercihdir zamanı yoktur pc le uğraşmak istemiyordur vs.

Ama hybrid diye takılan en bilinçsiz ve kötü tierdeki adamın failini vurguladık. 200+ tlye iyi pc'in varken, kötü koşullarda 4 gün önce oynîycam diye ps4 e alıyorsan bu epic faildir.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-hands-on-with-metal-gear-solid-5

burda ps 4 de 60 fps olarak gösteriyor 1 -2 yer harici frame drop bile olmuyormuş neredeyse? ben mi yanlış görüyorum yada yanlış biliyorum. (yanlış anlamış olabilirim ama orada öyle diyor işte- First up, the basics.
In gameplay, both PS4 and Xbox One run at a near-flawless 60fps, with v-sync engaged at all times to avoid tearing. The heightened pixel count on Xbox One doesn't appear to hamper this, even when faced with a valley filled with foliage elements. Travelling at speed across busy terrain gives us 60fps as well - an impressive feat, especially given the broader world scale since Ground Zeroes.-)

al burda da diyor işte http://gamingbolt.com/metal-gear-solid-5-the-phantom-pain-on-ps4-receives-an-hour-of-1080p60fps-gameplay-footage

"using the PS4 build of the game and it goes without saying it looks gorgeous. The game footage has been captured at 1080p and 60fps, and despite Youtube’s compression, gameplay feels silky smooth. With most games struggling to run at 1080p/30fps in 2015, The Phantom Pain is a testament to the amount of optimization that the developers have put into the title."

bi kontrol etseydiniz yazmadan önce edriel?

hadi hepsini geçtim size ne abi isteyen istediğinde oynar?
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu oyun bf 4 veya cod değil.

burdaki bi çok insan emülatörler falan kullanarak oynamıştir mgs 3ü .

ben mesala mgs 4'ü oynayamadım.

şimdi pc de ps4'de var.

pc ye alacağim çünkü ikisinde de ground zeros yüklü ve pcde çok daha rahat kontrol edebiliyorum.bunun nedeni de ps4'de oynadiğim tek oyun bloodborne. adamin birisi gamepad olayına alışıktır onda oynar np.

herkes hikayeyi atmosferi karekterleri merak ediyor.

siz diyorsunuz x de daha cok fps var y de grafikler iyi. bunlar anlamsız.

ve kaldi ki bunların hepsi eğlence sektörünün ürünü öyle eğlenemezsin doğrusu tarzi yaklaşimlar falan meh.

pleblik master racelikte konsol oyunu olan mgs'de konuşulacak bişi değil.

gl hf
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

biride gerizekalı o yüzden milletin tercihine laf atıyor

Dat butthurts such hurtsssss

Önce hakaret etmeden yazmayı öğrenicen sonra forumu kullanmayı.

Gayet bariz olan birşeyi fikir olarak tartışırım burada yoksa forumda yazmanının gerekli oldugunda da tartışmanın anlamı ne.

Hem iyi pc si olup hem ps4 ü olup birisi aynı zamanda çıkacak oyunu 2.5 katı paraya ps4 e alıyorsa faildır var mı itirazın ?

Yoksa başkasının uzvuyla gerdeğe girmeye devam mı edicen ?

Ama anlıyorum başkalarının fikirlerini rahat rahat trolleyip biri sizin failinizi argümanla eleştirince direk rage ahahah yazik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...