Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

spo 13. bölüm

Carol ve Maggie'nin terminatöre dönüştüğünü izlediğimiz bölüm.
sonunda kurtuluyorlar filan iyi bitiyor ama....Carol'ı uzun bir süreliğine kaybettik özellikle Rick adamı tak diye öldürdüğü anda.

bir de kim abi bu Negan? hepimizzz Neganız mottosundalar.

Sosyal ağlarda paylaş

4 Sezonluk Carol build up'ını bir bölünde yokettiler lan.. Senaristlerin haftalık bölüm yazdığını düşünmeye başladım.
"Hmm bu karakter sıktı hep aynı, bu bölümlük bambaşka bişiler yapsın" kafasıyla yazılmış gibiydi bölüm asdf
Kendini böyle ezik büzük gösterip satırı kafalarına geçirecek diyordum, hakketten eziğe bağladı kadın.
Megi<3

Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

4 Sezonluk Carol build up'ını bir bölünde yokettiler lan.. Senaristlerin haftalık bölüm yazdığını düşünmeye başladım.
"Hmm bu karakter sıktı hep aynı, bu bölümlük bambaşka bişiler yapsın" kafasıyla yazılmış gibiydi bölüm asdf
Kendini böyle ezik büzük gösterip satırı kafalarına geçirecek diyordum, hakketten eziğe bağladı kadın.
Megi<3

Ben de aynı şeyi düşündüm. Valla iyi rol yapıyo dedim. Hatta küçük haçı sigara veren hatuna saplıcak vs falan dedim yani.

Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

Masticore said:

Ben içimden hep şunu diyiyorum dizi başladıgından beri.

Niye duvar yerine hendek kazmıyor bu kekolar etrafa kocaman hendek + bir tane köprü bitti... + duvarda var zaten.

ama dizi işte adsf

Alexandria gibi bir yeri hendekle çevrelemek için sağlam iş gücü lazım.

tamam hendek kazamıyolar. yanları 45 dereceli mızraklarla çevirsinler.
periyodik olarak da yaksınlar.
ön kapıya hendek + köprü bence 10 numara olur.
Sosyal ağlarda paylaş

abi carol un karakter değişimi okadar yapay olmuşki içim gıcıklandı izlerken.o 3 sezonluk badass carol tek bölümde eline haç alınca gitti şaka gibi.gerçi bu dizideki bütün karakter değişimleri türk dizisi kalitesinde oluyor herzaman.

şişko çakma doktorun ölmesinede nasıl sevindim anlatamam.zombi öldüremeyince ümidi kesmiştim.cuk oturdu o ok gözüne.

zaten üstüne toprak atmaya bile gelen olmadı.okadar sevmemişler karıyı.lezo manitası bile gelmedi sdfs daryl gömdü.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...