Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

Komutan said:

http://31.media.tumblr.com/tumblr_m78ihro8EP1rbq5wyo1_1280.jpg

rick mi bu
çizgiromanda bi eli yok mu?

Evet, çizgi romanda Governor, Rick ile tanışır tanışmaz elini machete ile koparıyor. Dizideki Governor'ın öyle bir şey yapma şansı kalmadı haliyle.

Sosyal ağlarda paylaş

spo

o kesin zaten niye kaçsın ki her şey güzel gidiyordun Darly ile, niye Daryl ortadan kayboldu dedi Rick'e anlamadım.... Beth'i bence de terminuslular aldı, acaba satanic ayinlerinde kullanılmak üzerr queen falan mı yaptılar=) vagondan da çıkmadı...

ps: ayrıca araba giderken yerde Beth'in çantası vardı Daryl onu gördü, kaçsa çantasını niye bıraksın kii? hala anlamadım Daryl niye onu terkettiğini düşünüyor.

Sosyal ağlarda paylaş

geçen bölümün sonundaki tahminim doğruymuş lol.

post-apo'da cızbız yapmanın tek anlamı var ahah

rick çok güzel hannibal çekti herife. ama keşke terminus'a gidip yenselermiş bizimkileri bulmadan.

çok güzel bölüm oldu ama cidden beklemek kötü oldu yani şimdi.

Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

spo

o kesin zaten niye kaçsın ki her şey güzel gidiyordun Darly ile, niye Daryl ortadan kayboldu dedi Rick'e anlamadım.... Beth'i bence de terminuslular aldı, acaba satanic ayinlerinde kullanılmak üzerr queen falan mı yaptılar=) vagondan da çıkmadı...

ps: ayrıca araba giderken yerde Beth'in çantası vardı Daryl onu gördü, kaçsa çantasını niye bıraksın kii? hala anlamadım Daryl niye onu terkettiğini düşünüyor.

Daryl spo.

Rick'e onun yüzünden kaçırıldığını söylemek istemediğinden öyle söylemiş olabilir, bana kendini suçlu hissediyor gibi geldi çünkü aralarında bir bağ oluşmaya başlamıştı ve bu da Darly'in hoşuna gidiyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

zeper said:

spo

Daryl spo.

Rick'e onun yüzünden kaçırıldığını söylemek istemediğinden öyle söylemiş olabilir, bana kendini suçlu hissediyor gibi geldi çünkü aralarında bir bağ oluşmaya başlamıştı ve bu da Darly'in hoşuna gidiyordu.

spo

evet de...onun bir suçu yoktu ki, yani zombiler saldırdı...tamam köpektir nasıl olsa diye lak diye kapıyı açması büyük salaklıktı da... yine de bethin kaçırılmasıyla alakası yok...hee --ondan ben sorumluyrdum kafasıysaa, daryl tam turkish ya=)

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...