Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Jim_E_Rustler said:

Kesin zehirlendi diyorum ben. Ölmesi ya birinin işi ya da bildigin salgın hastalık, domuz da aynı muhabbete maruz kaldı.

spo

governer zehir katmış olabilir, intikam peşinde uzaklaşmıştı geçen sezon, bir yerlerden çıkmalı..ama bu kadar da klişe saldırmaz diye düşünyorum öte yandan, admaın bir tarzı vardı...

Sosyal ağlarda paylaş

spekülasyon

kuzenlerle izlerken onu tartıştık da, ben diyorum ki salgın hastalık büyük ihtimalle. kullandıkları sular açıkta, durağan filan, hijyenik ortam değil. gayet mümkün yani durduk yerde öyle birşey başlaması. çocuğa yazık oldu ama efendiydi ehu.

markette proluğun gidip acemiliğe bağlamaları evet sırıttı o kadar silah kullandıkları halde, ama o da geçen sezonda fazla komandoluk gösterdiklerinden. ayarını kaçırıyorsun işte önceden zombileri o kadar şamar oğlanı yapınca.

Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

bu dizi niye böyle oldu ya. ne güzeldi o 1. sezonun ilk 2-3 bölümü. adamlar diziyi yalan rüzgarına çevirdi.

ilk sezondaki yazarları işten çıkardılar. mesela o çiftlikte geçen bölümleri yazanlar, ilk sezonu yazanlar değil. prodüktör mü ne yazdı çiftlikteki bölümleri. çiftlikten sonra biraz toparlar gibi oldular ama sonra gene battı dizi. olmuyor işte. her işi, bilene vermek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

4.sezon

Ben şunu anlamadım etrafı zombilerle çevrili bir hapishane. en güvenli yerin ama nedense gece herhangi bir nöbetçi yok ne içeride ne dışarıda. Çocuklar farelerle zombileri besliyor bence saçma olmuş. o 2 kişinin yakılması da bence çok saçma olmuş Hele ki rick yaptı ise tam saçmalık.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...