Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

kablo

abi cat5 kablosu neden hapishanede olmasın ? bildiğin ethernet kablosu. bilgisayar olabilen biryerde olması muhtemel. dışarıya savrulmuştur ıvır zıvır. kablo ile ne yapmıştıda dikkatini çekti bilmiyorum ama garip olan kısım nedir anlamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi kaldirdigi yerden direkt herhangi bir kablo yerine, uclari yerli yerinde ve genelde paketli satilan ethernet kablosu cikmasi garibime gitti iste. O anda alip koymus biri yandaki dukkandan alip, Rick bunu bulcan haci burda demis resmen. =)

Bu arada cok gereksiz olacak ama sirf sordun diye yazayim istedim;

Diyelim ki hapishanede internet cafe benzeri bir ortam var, kalkip da ulu orta gezdirmezsin kablolari, duvara gomersin. En basitinden sokup kullanmasinlar, birbirlerini bogmasinlar diye.

Hadi diyelim mudurun odasinda falandi bu nane, e dis var uclarda, kablonun tek basina ne isi var ? Bir yerden disari firlasa ya ucu birakir ya da yaninda modemi falan da getirirdi.

Hadi diyelim cantada gezdiriyordu birisi, oraya dustu o sekilde. Ya da ibneligine yerlestirdi biri oraya zombiler saldirirken. E kis gecirdi o kablo. Ozel korumasi olmayan kablolarin hemen hepsi sogugu gorunce esnekligini kaybediyor, disindaki plastigi kiriliyor/dokuluyor, bu nasil yimsacik pambik gibi kalmis ?

HASTA HASTA DUSUNDURDUGUNUZ DETAYA BAK YA. KOMIK ISTE ARKADASIM! OLMAMIS! O KABLO TUM SEZONU MAHFETMIS!!!

sdf

Sosyal ağlarda paylaş

Aynı fotoğrafın biraz daha büyük hali.

Vali yine cool'u oynamış :)

Daryl n'apıyor ya öyle sdfsd

Lan şu kareye bakar bakmaz diziyi özledim bile. 3. sezon finale kadar düşük tempodan şikayet ettik, sürekli eleştirdik ama oyunculuklar iyi olunca ister istemez insanın içine işliyor bu ayrılıklar. Kış 2013'e dönerler umarım.

Sosyal ağlarda paylaş

andrea ısırığı gösterdiğinde böle gülümsedim direk ahahah. Comic'de sevdiğim karakterdi ama oh be öldü. Birde Naevia ölsün şimdi.

ya böle bütün sezon build-up yaptılar böle governor vs rick diye. Sonra boş hapishane bastırdılar. Üstüne öyle Governor'ın herkesi taraması fln. Çok kötüydü bence.

Hani Rick ile grubun böyle arabalara yüklenmesini göstermeseler daha bir gerilimli olabilirdi de direk. Boş boş öyle takıldılar.

Governor'ın yancısının elinde Grenade Launcher vardı. Glenn ile Maggie'ye sıkamadı mı yani iki tane.

carl'da salak.

her zaman ki gibi hayal kırıklığıydı. şunun kadar şikayet edip de seyredilen bi HIMYM vardır heralde.

birde bir dahaki sezona Rick o kurtardıklarına hatuna kayar bence.

Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

andrea'nın böyle ölmesi biraz saçma olmuş, tekme at bişey yap nedir lan. sanki ilk defa kısa mesafede zombiyle dövüşüyor kadın

bölüm iyiydi ama, governor'ın sonunda tümden tırlatmasını falan güzel yansıtmışlar

yalnız tüm woodsbury'yi alıp geldiler, kim bakıcak sonraki sezon o kadar insana, ne yiyecek ne içecekler. dahası.. NEREYE SIÇACAKLAR?!?!

ahaha

Sosyal ağlarda paylaş

Governer hala serseri mayın gibi geziyor yani daha malzeme çıkarırlar o adamdan. Sarı kadının ölmesine üzüldüm sonuçta kötü birşey yapmadı sadece stabil hayat peşinde idi ama beceremedi. Zombi olsam ilk Maggie'yi yerim. Rick'in oğlanın konuşması harikaydı hani onu öldürmedim bunu kesti şunu öldürmedin anamı yedi falan gibi kısacası canlı bırakma eğer zombi veya düşmansa mantığı aslında bir nevi doğru.
Şimdi zaten dertli olan Rickin başına 15 kişi daha geldi. Yok otuu boktu koktu diye ilk 5 bölüm bunların arasındaki dengeleri kurarlar sıkılırız. Maggie'yi bir daha yerim.

Sosyal ağlarda paylaş

wudböri

benim anlamadığım, vali zaten kafayı kırmış, woodbury'deki herkesi hapishaneye toplayacaklarına komple woodbury'i ele geçirselermiş ya ne güzel herkesin evi barkı olurdu işte sefalet içinde yaşamaktansa. 1-2 günlük keşif gerekirdi sadece gizli saklı giriş çıkışlar falan için. hani zaten korkacak adam kalmadı vali + 2 tane yancısından mı korkuyosunuz

progamer said:

rick zenciye kayacak hacı, zaman bulamadı bu sezon, bi dahakine allahütealört izin verirse

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

wudböri

benim anlamadığım, vali zaten kafayı kırmış, woodbury'deki herkesi hapishaneye toplayacaklarına komple woodbury'i ele geçirselermiş ya ne güzel herkesin evi barkı olurdu işte sefalet içinde yaşamaktansa. 1-2 günlük keşif gerekirdi sadece gizli saklı giriş çıkışlar falan için. hani zaten korkacak adam kalmadı vali + 2 tane yancısından mı korkuyosunuz

progamer said:

rick zenciye kayacak hacı, zaman bulamadı bu sezon, bi dahakine allahütealört izin verirse

Woodbury'yi koruması zor sonuçta. Hani gelen geçen giriyor. Birde Governor yalan olsa da ya başka bandit gelir bir şey gelir. Hani hapishane daha kolay savunulur işte. O kadar adam için yerde var gayet. O öndeki çayırlığada Hershel tarlayı kurdu mu tamam işte.

Rick bence o karıya kayıcak. Mişonda tyreese'e kayıcak.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...