Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

carl is a BAMF

valla ilk iki sezonda ki carl'a milyon defa tercih ederim suanki halini heh

andrea geberdi,kurtulduk sonunda,valinin dellenip herkesi ipe dizmesi cok iyidi,bolumun en iyi sahnesiydi belki de heh ama adamin yancilarini anliyamadim,nasil bir tirstilarsa artik lol

Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

carl is a BAMF

valla ilk iki sezonda ki carl'a milyon defa tercih ederim suanki halini heh

andrea geberdi,kurtulduk sonunda,valinin dellenip herkesi ipe dizmesi cok iyidi,bolumun en iyi sahnesiydi belki de heh ama adamin yancilarini anliyamadim,nasil bir tirstilarsa artik lol

aslında governor'ın yancılarının ilk başta "oha herif kafayı yedi" der gibi bakması daha sonra tepkisiz kalması çok da anormal değil, sonuçta herifler daha önce de governor'ın emri altında pis işlere bulaşmışlar, hatta bi grup askeri takır takır taramışlardı sezonun başlarında

ha ben de "LAN NİYE VURMUYONUZ ŞU ADAMI" diyip durdum tabi izlerken sdf

carl pek bi sitici oluyor hakkaten, gönül isterdi ki dizi 10 sezon daha gitsin carl'ın yeni daryl oluşunu izleyelim

Sosyal ağlarda paylaş

mişon su kerrigen saclarını acsa yada kesse bide su sümügünü silse rik kaynar yakın zamanda , dirılda yaşlı kadınla olcak gibi karlda dizide kücük kızı oynayan kadınla olursa tam yalan rüzgarı olcak zaten o kücük kız riki kesip duruyodu işler karıscak gibi 4. sezon biran önce gelsin !!!! aşsdkasd
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

andrea'nın böyle ölmesi biraz saçma olmuş, tekme at bişey yap nedir lan. sanki ilk defa kısa mesafede zombiyle dövüşüyor kadın

bölüm iyiydi ama, governor'ın sonunda tümden tırlatmasını falan güzel yansıtmışlar

yalnız tüm woodsbury'yi alıp geldiler, kim bakıcak sonraki sezon o kadar insana, ne yiyecek ne içecekler. dahası.. NEREYE SIÇACAKLAR?!?!

ciddi ciddi okudum sonunda hönkürdüm dsbgufdf
Sosyal ağlarda paylaş

sezon finaliydi işte, woodburry'e göçmek çok da mantıklı değil epey geniş alanı korumak gerekiyor. Bir sürü silahlı adamları vardı ona rağmen bizimkiler zangur zungur girip çıkıyordu.

Son 3-4 bölümü biriktirip izlemiş olmanın verdiği haz bambaşka yalnız, hiçbir dram hiçbir sahne batmıyor insanın gözüne ve cidden çok güzel yedirilmiş gibi geliyor her şey hikayeye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...