Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jacksmith tarzı oyun? (blacksmithing, crafting vs)

Saeros

Öne çıkan mesajlar

oha 20 çok fazlaymış. indirime kesin girmiştir çünkü ben fiyatını 10 dolar olarak hatırlıyorum. hatta 2. oyunuyla beraber 15 dolara bundleını gördüğüme eminim

2. oyun derken aynı firmanın sonra çıkan başka bir oyunu. recettear gibi değil pek. 3 boyutlu olunca baya tiskinip bıraktım ben başında
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

itemı detaylıca yaptığın oyun yok ama guild ve recettear en benzer bulabilceğin şey. nereye trolleniyon?

sana bişey demedim ki hayırdır

guild 2 gameplay'i izledim de çok ev inşası filan var sanki, manga anime hede sevmesem de şu recettear'a bi bakıcam şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

sana datlu bi dille adamın trollemediği söyledim niye alındın bu kadar :(
guilddede resource toplayıp/satın alıp crat edip satıyosun, bi ara browser oyunu vardı baya iyiydi aslında normal oyundan daha iyiydi hatta, bütün güzel yönlerini alıp çirkin kısımları bırakmışlardı.

hatta onu dene önce.
Sosyal ağlarda paylaş

haa şu mu
http://www.mmorpg-center.com/europe-1400
bi ara herkes sarmıştı buna patide diye bişeyler hatırlıyorum ama ben fazla uğraşamamıştım, zaten o yüzden jacksmith'i gösterdim basit ama eğlenceli diye, böyle haldır huldur trade route (atıyorum) falan ayarlamak istemiyorum yani. bilmiyorum belki pc oyunu biraz daha basittir kullanış olarak denemek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Gangren said:

eski grafiklere dayanabilirsen (ki ben nefret ederim ama bu oyunu halen oynayabilirim) Europa 1400: The Guild

Biraz daha yenisini istiyorsan, The Guild 2 ve expansion packleri.

Tam aradığın şey diyebilirim, tabi birkaç ek özellik daha var.

Bulamadım güvenli bir kaynak? Steamde falan var mı?

Eski oyun baya, sanmıyorum, korsan belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

haa şu mu
http://www.mmorpg-center.com/europe-1400
bi ara herkes sarmıştı buna patide diye bişeyler hatırlıyorum ama ben fazla uğraşamamıştım, zaten o yüzden jacksmith'i gösterdim basit ama eğlenceli diye, böyle haldır huldur trade route (atıyorum) falan ayarlamak istemiyorum yani. bilmiyorum belki pc oyunu biraz daha basittir kullanış olarak denemek lazım

Benim söylediğim bunun oyun hali, installı falan olandan. Gayet kolay ama işte craftingden farklı yönleri de var, shopunu geliştirme, malları satarken guard ayarlama, oturduğun towndaki rekabet ve town yönetiminde rol alma, vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...