Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CM101MMXI Fundamentals (2013)

progamer

Öne çıkan mesajlar

adam belli ki ilerde daha kaliteli filmler çekeyim diye para kasmaya çalışıyor bazıları hala adamın porşunun ferrarisinin derdine düşmüş. hastasıyım bu türk milletinin servet düşmanlığına zaten kendi kafası çalışmaz hiç bir şey üretemez fakirdir herkes fakir olsun ister. neyse ne, size ne adamın parasından yahu?
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

adam belli ki ilerde daha kaliteli filmler çekeyim diye para kasmaya çalışıyor bazıları hala adamın porşunun ferrarisinin derdine düşmüş. hastasıyım bu türk milletinin servet düşmanlığına zaten kendi kafası çalışmaz hiç bir şey üretemez fakirdir herkes fakir olsun ister. neyse ne, size ne adamın parasından yahu?

magazinsel bi programda ayak üstü buna benzer birşey çıtlatmıştı zaten.hani para lazım film çekecem tarzında.

hatta onu duyunca ben de direk böyle düşündüm.dedim adam iyi kötü film yapmak için para kasıyor birşey yapıyor.50 bin bütçeyle dandik film çekipte hasılat yapabilir.fakat hep daha fazlasını denediği için bile takdir etmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Ticari olarak tabii ki mantıklı yüzbaşı bariz. Yüz defa yaptığı şovun yüz farklı kaydından kolaj yapacak ve dağıtacak o kadar, yönetmen masrafı bile yok :p Ben prestijden bahsediyorum. Asmalı Konak finalinin sinemada oynamasıyla aynı kapıya çıkıyor benim gözümde.

Ayrıca bana mıydı tam anlamadım ama adamın her şovuna gittim, her filmini izledim 10-15 senedir. Sevdiğimi ama yakıştıramadığımı söyledim, dağlar kadar fark var. Mesajımı göz harici organlarla okuyup ezbere hater mater muhabbetine girmeye gerek yok o yüzden. Herkes meme/demotivational ustası kesildi başımıza eheh.

atarlı çocuk ya küçükken de böyleydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

DoruK said:

magazinsel bi programda ayak üstü buna benzer birşey çıtlatmıştı zaten.hani para lazım film çekecem tarzında.

hatta onu duyunca ben de direk böyle düşündüm.dedim adam iyi kötü film yapmak için para kasıyor birşey yapıyor.50 bin bütçeyle dandik film çekipte hasılat yapabilir.fakat hep daha fazlasını denediği için bile takdir etmek lazım.

abi filmin parasını cebinden mi veriyor sanki. anlamadım ben bu isi. filmin yapımcısı vs yok mu nedir yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Thread in hepsini okuyamadim da, canli gosterinin de sinema gosterisinin de temel amaci para kazanmak

/captainObvious off

Neden canli performansi durdurmasinin amacida;

Gidemedigi sehirlere ulasmak, imkani olmayan insanlara ulasmak, kizilhac kizilay dunya bilmemne vakfi na hayir yapmak, dunya barisini daglamak vs. gibi dunyevi iyi niyetlerle degil.

Ileri derecede fitik sorunundan. Ayakta duramiyor artik uzun sure, son gosterisine gittim, agridan kisa sure ayakta, ardindan uzun sure oturarak gosteriyi tamamladi. Gosterinin sonunda korsan geyigine girdi, cumleyi bitririrken de "sakayla karisik" ayaktada duramiyoruz artik ayiptir korsanlamayin gosteriyi diyerek bitirdi gosteriyi.

Edit: Ameliyat olur, tedavi gorur, kaplicaya gider, paranin alabilecegi en iyi tedaviyle iyilesirse canli performans a devam eder sanirim. Sonucta keep the money flowing
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

bugun kipaya gidiyodum 0.7 uc almaya, bi baktim cemyilmaz var seanslarda, baktim 15 dakka var giriyim dedim..

baya basarili buldum ben, onceki gosterilerdekilerin tekrari degil bi kere, hersey orjinal, sadece cuk muhabbeti biraz fazla uzundu falan ama genel tespitler cok iyi gene :)

her turlu gidilir eglenilir, 8/10.

bu nasıl gereksiz bir detay lan aahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Filmleri güzel, kopmadığın yerde de yine gülüyorsun, sürekli bir eğlence var yani. Ayrıca 10. defa da izlesen yeni bir detay keşfedebiliyorsun, bu çok önemli bir şey. Yoga sahnesinde eğilirken osuran adamı espri sayıp gülebilen halk için biraz fazla kaçıyor tabii, o yüzden gişesi az oluyor.

Gösteriler birkaç senedir sıkmaya başladı ama, eskisi kadar keyif vermiyor, biraz zorlama kaçıyor. Önceki gösterilerden süregelen espriler biraz arttığı gibi, espri tarzı da çağa yeterince ayak uyduramıyor. İyice güldüremediği günleri görmeden bırakması, doğrudan oyuncu/yönetmenliğe devam etmesi lazım bence.

Oyunu film olarak çıkarması da çok ucuzcu bir hareket bence, illa üç beş kuruş daha kazanacaksa DVD yapıp geçseydi, bu ne yani. Yirmi sülalenin uğraşsa yiyemeyeceği parası vardır, kumarda mı yiyor napıyor anlamıyorum.

kardeş daha iyisini sen yap iki katını sana verelim
Sosyal ağlarda paylaş

problem komik olması filan değil.
komik tabi ama sosyal medyanın ve iletişim bu denli yükseldiği yıllarda hemen her esprinin günü birlik görülüp gülündüğü bir ortamdayız.
haliyle cem yılmazın yaptığı tüm espriler günlük hayatımızda hepimizin yaptığüı veya bir yerlerde gördüğü espriler olduğundan insanlar bir nebze alışkanlıktan olsa gerek başarılı bulmuyor.
bunlara ben de dahilim.
kendimi gülmeyeceğim diye kasmadım güleceğim diye de boş bırakmadım. sonuç olarak son yarım saatte güldüm.
ama eskileri kadar değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...