Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online-Eskiye dair

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Herkeze Selamlar

Bu gunlerde bazı şeylere özlem duyuyorum inanınki artık eski ultima online i ph siz skill kasmayı 3 saat makina başında oturum 0,5 gain almak bile çok güzeldi ama artık kalmadı eskisi gibi değil herşey yenilikçi fikirler getirelim derken belkide farkında olmadan uo öldü ben şimdi eski nebula ve Hardgamer oyuncularından burda kimler var diye merak ediyorum eğer yazarsanız kim oldugunuzu hatırlarız eski günleri hep beraber ...

Redall-NebulaNORTH
Redall Hoor-Hardgamer
Redall-Silver Serpents[signature][hline]GrandMaster İnsan Abarii
Sosyal ağlarda paylaş

Saat: 23:40
Gain alınan skill: Magery, Meditation, Evaluating Intel

Saat: 05:23
Bu zaman içerisinde gelen skill: 05.4 - 10.3 - 08.4

İşhte eskiler böyleydi..

Şimdiki server'ların hali:

Saat: 10:00
Gain alınan skill: Magery, Meditation, Evaluating Intel

Saat: 11:00
Bu zaman içerisinde gelen skill: GM Magery, GM Meditation, GM Evaluating Intel

Ultima Online bu kadar basitmi oldu? Nerde o eski günlerdeki skill kasmanın zevki? 0.1 skill için saatlerde ekrana bakmaktan gözlerimizin içi kızarırdı.. Şimdi ise herkez server'ına adam çekmek için PH açıyor..
Oyunun zevki zaten skill kasmaktır..[signature][hline]Emekli Ultimacı
UO'mu? Yok öyle bişey, duymadım görmedim bilmiyorum..
-Somebody else's lover..-
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bunu özlesem de geriye dönüş çok zor artık. Örneğin Elan'da yine skill kasma işi zordu, fakat böyle olunca millet 2 saatte 7x olunan sunuculara gitti, herkes şikayet etti, uzun süre direnildi, mecburen skill artışı hızlandırıldı sonunda..[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Naa, 07 Kasım 2004 12:57 tarihinde demiş ki:
keske Hepiniz sanane'de geceleri 4-5 kisi oynadıgımız zamanlarda oynayabilseydiginiz. O zaman Ultima Online'in suan oynadiginiz hic bir serverdakine benzemedigini anlardiniz nebulada dahil...
+1
gelde annat..zati yukarda bi karga yorum eklemıs :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sana soyleyeyim en zevkli bolge Sanane ve Hobbit idi bana anlatilanlara gore ben oynamadim o zamanlarda. Nebula acildiginda ise Nebula north ve locus bolumu gayet eglenceli idi taa ki ethereal muhabbetine kadar o gelince iyice sıktı nebulada sonra biraktik bi ara amentese takildik yaramadi bize simdi bakalim bronx un serverini denicez ama o da fakir midir nedir bi para bulup da acamadi server i : )[signature][hline]www.corbeau.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

snn i hatırlarım
serverda skill kasmak ölümdü
healing dışında o da benim bile 116 olmuştu
kilitlesen bile artardı :P[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben snnde 25 sw elımde halberd uzerımde res robe adam kovaladıgımı bılıom :)..
newbielik rulzz..
adamlar herhalde bu adam res robela gezıo pıskopat fln dıe kacıolardı..
ne guzeldi ya;yılan olup delucıaya gıderdım olurdum 2. sanıyede :P:P[signature][hline] Kendercik, 08 Kasım 2004 15:56 tarihinde demiş ki:
Metroseksüel kelimesini ilk duyduğumda aklıma İstanbul metrosunun tuvaletlerinde sevişen eşcinsel oğlanlar gelmişti.

--------------------------------------------
Eğer hayat sana felek diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste.. [meksika ataözü]
Sosyal ağlarda paylaş

Eft bencede haklısınız insan ne kadar kolay skill kasarsa o kadar çabuk bozuluyo çunku kaybedecek bişiy in olmuyo ama zor skill kasınca tekrar kasma duşuncesi insanı mahvediyo ve daha dikkatli oynamaya sevk ediyo msl çok kolay skill sakılan bir serverda banlanan acc sayısı aynı player sayısına sahip ve skill kasmanın daha zor olduğu bir server ınkinden 6-7 kat daha fazladır !!!Mesala Amentes server ında şahit olduğum bi dialog u yazacam ama staff ve player ın ismini vermek istemiyom ( kadının sesi gibi oldu he)

*Staff* Ya kardeşim ne kufur ediyon sen kimsin?
*Player * Senin ananı ....vs bi ton kufur ben bole serveri
*Staff* Yeter artık banlıyorum
*Player* banlarsan banla ama yarın aynı isimde 7x char çıkarmassam o.ç yim ama çıkarırsam sen o.ç sin !!!!!

CONNECTION LOST[signature][hline]BU DAĞLAR BİZİMDİR,
FERMAN GEREKMEZ !
BOZKURT UN OLDUĞU DAĞLARA
ÇAKALLAR GİREMEZ !!!!!!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...