Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online-Eskiye dair

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Redall ben locus ta ilk crim olduğumda Redall nickli bi adamdan res kill yemiştim hiç unutmam acaip sinirlenmiştim o sensindir belki...
Hardgamer-Dracouns Neo Malaria
Nebula NORTH-Ziggy
Quann-Plasma[signature][hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

snn deki R.T ! savaslari geceleri deluciada kovalamacalar 45 str ile pk olusum of of newbielik gunlerim , pk olup britaini ozledim diye yeni char acmam ve altinda gm yazmasinin hersey oldugunu sanıp 100 anatomy kasıp kral char yaptım demem :) , bunları kim ozlemezki ya..

nbl north zamanıda gercekten en kral uo donemlerimden biriydi ama sonra locus quann diye ayrilinca oda bitti..[signature][hline] hezimet oyle olmaz boyle olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 08 Kasım 2004 21:30 tarihinde demiş ki:
Redall ben locus ta ilk crim olduğumda Redall nickli bi adamdan res kill yemiştim hiç unutmam acaip sinirlenmiştim o sensindir belki...
Hardgamer-Dracouns Neo Malaria
Nebula NORTH-Ziggy
Quann-Plasma

:) Ahah Seni tanıyamadım locustan ama hardgamer da sana Mustang hediye etmiştim :) Ee nede olsa oraların en baba tamer charı vardı harbi diyorum kasa mustangleri koydugum torbaya tek tıkladıgımda 217 items vardı :) içi komple mustang :)
Sosyal ağlarda paylaş

Unutamadıgım ufak bir anıyı yazmak istiyorum harbiden şanslıydım Delucia da kuze kapısında Vampire kesip Robelerden Bandaj yapıyordum telefonum çaldı bende Bucs bankanın içine Recall oldum İnvisible attım kendime ve ve telfona baktım konuşmam bitince monitör e baktım ve bankanın içi tıklım tıklım mavi doluydu yapabileceğim en iğrenç hareketi yapıp Vortex attım oldugum yere vortex den sonra da kapıyıkapadım ve yaklaşık 8-9 kişi öldü ben invisim tabikide :)

Çıkar Set parçaları ve Robeler Benim 1 aylık Gold ihtiyacımı karşılamıştı....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedallHoor, 07 Kasım 2004 09:59 tarihinde demiş ki:
Herkeze Selamlar

Bu gunlerde bazı şeylere özlem duyuyorum inanınki artık eski ultima online i ph siz skill kasmayı 3 saat makina başında oturum 0,5 gain almak bile çok güzeldi ama artık kalmadı eskisi gibi değil herşey yenilikçi fikirler getirelim derken belkide farkında olmadan uo öldü ben şimdi eski nebula ve Hardgamer oyuncularından burda kimler var diye merak ediyorum eğer yazarsanız kim oldugunuzu hatırlarız eski günleri hep beraber ...

Redall-NebulaNORTH
Redall Hoor-Hardgamer
Redall-Silver Serpents

Joker
HG Forever![signature][hline]Oyun oynamak bir sanattır...
Sosyal ağlarda paylaş

Joker mi Mert Abi ben Gökhan hani piramit cafeden neyse....
(bu arada Joker hg de stafftı)selamlar mert abi....

arkadaşım emre ben ve kardeşim ile amentes te destarda gelen herkesi kesmemiz ve çıkan +12 ler ile bi günde 3 tane rare dye almamız unutulmaz bi anıydı ha aynı gün brit mezarıda feci basmışızdır....[signature][hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 09 Kasım 2004 18:14 tarihinde demiş ki:
Joker mi Mert Abi ben Gökhan hani piramit cafeden neyse....
(bu arada Joker hg de stafftı)selamlar mert abi....

arkadaşım emre ben ve kardeşim ile amentes te destarda gelen herkesi kesmemiz ve çıkan +12 ler ile bi günde 3 tane rare dye almamız unutulmaz bi anıydı ha aynı gün brit mezarıda feci basmışızdır....

Eheh selam gökhan :)[signature][hline]Oyun oynamak bir sanattır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Frasier, 09 Kasım 2004 19:28 tarihinde demiş ki:
said:
FakeAccount, 09 Kasım 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
Kimliğimizde açıklandı ayak üstü :P

Eywah Karizma Dağıldı Şimdi. Nabacaz Kimliğinde Ortaya Çıktı. Eywah Eywah
Neyse Fra çaktırma n kdr az tanık o kdr az ceset demektir bunu bi sen bide ben biliyorum :D[signature][hline]Oyun oynamak bir sanattır...
Sosyal ağlarda paylaş

Tmm Abi Ayıpsın Ya Solermıyım Kısmeye Sımdı Ayıp Ettın ama Senın Gbi Namı Degerlı Bır Kısılıgı ben Hayatta Ortaya Cıkartmam. Affet Sana Soyledıkelrımden Dolayı Tmm'mı Abi. Hey Allam Ya. Kimlerle Uğraşıyoruz.[signature][hline]Uo Changing Everyday | Anatolia Coming Soon >>
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Frasier, 09 Kasım 2004 21:06 tarihinde demiş ki:
Tmm Abi Ayıpsın Ya Solermıyım Kısmeye Sımdı Ayıp Ettın ama Senın Gbi Namı Degerlı Bır Kısılıgı ben Hayatta Ortaya Cıkartmam. Affet Sana Soyledıkelrımden Dolayı Tmm'mı Abi. Hey Allam Ya. Kimlerle Uğraşıyoruz.

Bende onu dicektim,
Yanlış kişiyle uğraşıyorsun...[signature][hline]Oyun oynamak bir sanattır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...