Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Daha önce verdim zaten burda benle oynayanlar bakanlar da var. High rating olani versem de 0 data zaten acmadigim icin zimbirtisini.

Digeri de %52 miydi öyle biseydi. Önemi yok ki orda görünmüyor görünmesi gereken belli bi noktaya gelince %50 ye yaklasiyosun zaten naparsan yap.

Dedigim gibi dotabuff datasi outdate bnm icin merak ettigin sey varsa sor ben söyliyim yalan söyleyemem zaten burda 10 kisi falan var direk arkadas listesinden oyunlarima bakabilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha daha önce yazdim ratingi nasil hesapliyor bilmiyorum ama oyuna toplama olayi söyle. 100 oyuncu lvli var her oyuncuyu 1 lvl a yerlestiriyor.
Birbirine en yakin 10 kisiyi topluyor sonra bu 10 kisiyi olabilicek en denk sekilde dagitiyor 5-5 .

Bu dedigim eski tabi baya 6 ay falan oluyor, degistirmis gelistirmis olabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayri ayri postlarda atiyorum ki kafaniz karismasin. Lvl atlama muhabbetinde de mesela 50 lvl ortalamali oyuna denkgeldiniz ama 40 lvl siniz eger kazanirsaniz oyundan yüksek rating aliyosunuz , ayni oyunda karsi takimin 60 lvl lik oyuncusu da büyük rating kaybediyor. Senin takimindaki 60 lvl adam cok az rating kazaniyor. Bu tarz bi sistemi var tam ayrintilari vermiyorlar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Daha önce verdim zaten burda benle oynayanlar bakanlar da var. High rating olani versem de 0 data zaten acmadigim icin zimbirtisini.

Digeri de %52 miydi öyle biseydi. Önemi yok ki orda görünmüyor görünmesi gereken belli bi noktaya gelince %50 ye yaklasiyosun zaten naparsan yap.

Dedigim gibi dotabuff datasi outdate bnm icin merak ettigin sey varsa sor ben söyliyim yalan söyleyemem zaten burda 10 kisi falan var direk arkadas listesinden oyunlarima bakabilecek.

%52 miydi neydi dediğine göre %48 falandır o baya nubmuşsun ben de bu kadar konuştuğuna göre her oyunu çeviriyo takım dandik olsa bile falan diyodum pff boşuna yazma daha burda hadi.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

DeathLord said:

%52 miydi neydi dediğine göre %48 falandır o baya nubmuşsun ben de bu kadar konuştuğuna göre her oyunu çeviriyo takım dandik olsa bile falan diyodum pff boşuna yazma daha burda hadi.

%52-%54 arasinda gidip geliyordu. Yüksek rating dedigimde demin hesapladim %63 win war 200+ oyunda.
Hayir daha önce de yazdim her oyunu ceviremezsin cünkü karsina gelen oyuncular da iyi oluyor bir noktadan sonra. Picklerde falan bitiyor bazen, cogu zaman asiri hirsli 2-3 arkadas etkili oluyor oyunda etc...

Tanimadan etmeden su birbirinize noob vs demeyi birakin artik cok bos oluyor cünkü.

Gel vs atalim mesela sen kazanirsan pati hesabimi+dota hesaplarimi vereyim ben kazanirsam sen bana pati hesabini ver ne dersin ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...