Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Uydunet kampanyası

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Hız var hız var...

Neyse konumuza dönelim bu kampanya yeni değil ben 6-7 aydır bundan zaten faydalanıyorum. Uydunet ile hiçbir sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar ping her zaman ttnetten daha iyi oldu. Sadece gelen bağlantıyı dağıtmamaya özen gösterin. Mesela 1 TV ve modem ile yani iki güç çıkışı varken sorunsuz kullanılıyor kesinlikle hatta Ankara Dikmende 3mb değil 3,4 ve 3,6mb gibi bir değer alıyorum ama 2 TV ve modem çıkışı yapınca ping direk 400lere fırlıyor.

Edit: Bu kampanya öncesinde de 2 yıllık uydunet müşterisi idim zaten. Çalışma bile olsa önceden mesaj atıyorlar çalışma olacak etkilenebilirsiniz diye.

Ayrıca 1dklık beklemenin ardından 1080p videolarda şayet site veri gönderiminde sıkıntı yoksa sorunsuz izlenebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa Kabloya geçecekler için asıl kampanya 5'i bir arada kesinlikle,

Internet + kablo tv + teledunya(Hd)

Kablo TV tamamen bedava
Teledunya aktivasyon parası yok
Teledunya kutu parası yok
İnternet aktivasyonu yok
Docsis 3 wireless 4 port modem parası yok
HD olan televizyona teledünya olmayan televizyona kablo tvyi dağıttırıp antendi uyduydu vs dertleri yok

24 ay taahhüt var ve değiştirilemeyen tek şey teledünya üst paket. İnternet hızını değiştirebiliyorsun.

10mbit kablo aldım (ama dürüst olayım apartmanda yoksa alana kadar bir tarafınız çıkıyor) ve direk 10mbit sıfır sorun şekilde devam ediyor. Toplam 130 civarı veriliyor,

Kullanmadığım telefonun parasını vermiyorum,
digiturk hd parası vermiyorum,
ttnet interneti gibi gizli kota söz konusu değil.

Dolayısıyla her şeyi isteyen tip kullanıcı için 5i bir arada olayı gerçekten mantıklı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bunun sadece internet şekilde olanı yok mu? kablotv bilmemne ile işim yok, sadece sürekli kopmayan bir internet arıyorum. bizden öncekiler uydunet kullanmıştı, geçenlerde söktüm hatta kabloları. altyapının olduğunu biliyorum yani. sadece internet vermiyorlar ama bildiğim kadarıyla, illa kablotv de alcan yanında bi de aylık ona ödeme yapcaksın kullansan da kullanmasan da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...