Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye isteyeceğim

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

abi lütfen NANA izler misiniz ya

sinir etmeyin adamı hahah

çok iyi diorum. harika diyorum,

ve böle aşırı gerçekçi, çatır çutur gidio anime öle yavaş bir ilerleme yok, ilişkilerde karakterlerde vs.

Müzikler , ilişkiler, arkadaşlık dostluk vs. inanılmaz.

Keşke hiç izlememiş olsam da tekrar izlesem aynı gaz ile.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bilmiorum ya Nana'yı ben hiç izleyip duymamıştım

bizim ofisteki bir arkadaş bi izle seversin dedi

şu geçen bayram tatilinde bi başlıyayım dedim 1-2 bölüm izledim sonra kitlendim 2 gün boyunca aralıksız izleyip bitirdim

sonra yorganın altına girip duygusal anlar yaşadım falan HAHAH

HACHI ye ayrı uyuzum ama !
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakma mortiskun fakat inandırıcı gelmiyor ezer geçer döver demen, skip beat öyle sezonluk dandik bi anime değil bildiğin her bölümü esprili ne pantsu overload nede başka saçmalık şimdi de açıp izletebilecek tam kıvamında bi anime.

ski pbeat izledim nanaya bakmadım çünkü o türde daha iyisi olmıcağınıo düşünüyodum -_-
Sosyal ağlarda paylaş

döveri ben dedim yahu. yapım kalitesi olarak nana daha iyi. müzikler, karakter zenginliği ve derinlik bakımından da nana iyi. skip beat i de çok severim de, nana döver açıkçası. fakat işte hachi gibi bi karakter yüzünden, feci geriye düşüyor anime yer yer. sıkıldığım yerler çok oldu da, skip beat i izlerken sadece uyku arası verdiğimi hatırlıyorum. döver geçer değil de, sadece ikisi kapışsa, nana bi döver yani 3-5 tokat ve cırmalama fazlasıyla -karı animeleri ya o bakımdan-.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
skip beat manga olarak basariliydi ama son bolumlerde cok bir sacmalamaya basladi mangaka. Nana'nin mangaka zaten hasta olup isi birakti.

Iyi josei ve shoujo'nun sonu kotu oluyor hep, Adi anilmamasi gerek josei eserini hatirlatirim.

Animeleri cok daha iyi oluyor ama, adi anilmamasi gereken eser de oyle olmustu.
Sosyal ağlarda paylaş

tavsiye topicini calıyorum ildenizcim bi arkadasımdan geldi bu soru okadar cok fazla anime izlemedigim icin cevaplayamadım buraya soruyorum

"fantastik ve bilim kurgu seviyorum. animelere gelirsek, piyasa diziler konusunda bilgim var (şu ana kadar gayet severek izlediğim naruto, bleach, gintama, fullmetal alchemist, death note, ghost in the shell vs). benim asıl sormak istediğim, kenarda köşede kalmış, pek kimsenin bilmediği ama çok sağlam animeler nelerdir, var mıdır böyle şeyler, bunları nasıl tespit ederiz."

anime bilirleri goreve davet ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kenarda kosede kalmis manga var ama anime cok degil. Kenarda kalmis denilenler genelde eski oldugu icin izlenmemis seyler oluyor Tsukikage Ran gibi, Outlaw Star gibi, Haibane Renmei gibi ya da zor izlenir seyler oluyor mainstream animelere gore FLCL gibi, Serial Experiments Lain gibi, Kemonozume gibi. Daha gecen sezondan Jinrui wa Suitai Shimashita da boyle bir sey mesela.

Anime cok saglamsa bilinir, aksi ender oluyor. Bu yukardakiler da sadece anime izleyicisi olmayanlarin bilmeyecegi seyler.

Sff severiyse arkadasin Jinrui wa Suitai Shimashita izlesin, Wolf's Rain izlesin, Ergo Proxy izlesin, Haibane Renmei izlesin, Serial Experiments Lain izlesin sonrasini kendi bulur zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

kenarda köşede kalmış, pek kimsenin bilmediği ama çok sağlam animeler nelerdir

- legend of galactic heroes (ve gaiden serileri)
- planetes
- zipang
- baccano!
- monster
- crest of the stars (stars serisi)
- mahjong legend akagi
- ultimate survivor kaiji

yeter sanırım şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

benim asıl sormak istediğim, kenarda köşede kalmış, pek kimsenin bilmediği ama çok sağlam animeler nelerdir, var mıdır böyle şeyler, bunları nasıl tespit ederiz."

anime bilirleri goreve davet ediyorum

direk şu resmi verelim topiğe faydası olur:

(ya da daha kısası için şu liste de olur: http://redditanime.wikia.com/wiki/The_massive_%22I_just_got_in_to_anime%22_recommendation_list )

http://img109.imageshack.us/img109/2453/1327428945783.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...