Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye isteyeceğim

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

güncelleme

şimdiye kadar izlediklerim;

-Cowboy Bebop
-Samurai Champloo (işte dövüş sahneleri iyiydi de içi çok boştu bir daha izlemem)
-Death Note (ilk 6 bölümü izledim sonra kaldı öyle aklıma esince bitireceğim)
-One Piece (5-6 bölüm izledim sıkıcı ve fazla çocuk işi geldi bıraktım yeniden başlamam herhalde)
-K-On (<3 hatunla oturur tekrar izlerim bunu)
-Minami-Ke (1 müthiş, 2 meh, 3 durağanlığına rağmen izletti, 4 ocakta geliyor beklemedeyim)
-School Rumble (şu 100 manga sonrasında geçen 2 bölümü henüz izlemedim biraz baydım keyfim gelince bitireceğim)
-Baka to test to Shoukanjuu (geyik dozu fazla geldi bitirdim ama böyle "meh" dedim çoğunlukla)
-Kokoro Connect (spoil yememek için mangasını okumam herhalde, keza başka sezonlarının geleceğinden çok ümitliyim fazla iyi bir yapımdı bu)
-Upotte!! (ova haricinde muhteşemdi)
-YuruYuri 1(ikinci sezonu da gelsin)
-Nichijou (daha 8 bölüm fln izledim üst üste izleyince beynim döndü)
-Hyouka (MOAR MOAR)
-Working!
-Madoka
-Ride Back

şimdiki sezondan;
-Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai (<3)
-Psycho-Pass (Cowboy bebop ile epey benzer nokta yakaladım)
-Tonari no Kaibutsu-kun (adamım HARUUUUUUUUUU)
-Sakurasou no Pet na Kanojo (çıtır çekirdek moe, severek izliyoruz, gidiyor bu)
-karılar ve Panzer (tanklar ne güzel aletlermiş, sanırsam tank alacağım)
-Swordart Online
-To LOVE Ru Darkness )(ara verdim)

Diğer takip edilen;
-To LOVE Ru
-Yuru Yuri 2
-Nichijou
-Nana
-Sket Dance

takip edilecekler;
-GITS (xunn, full force insist)
-Tengen Toppa Gurren Lagann
-Great Teacher Onizuka
-Joshiraku
-full metal panic + fmp fumoffu + fmp the second raid
-Haibane Renmei

Sosyal ağlarda paylaş

sen hala GITS'i izlemedin mi? naptın bu süre içinde lan, gereksiz dizilerle felan mı uğraştın?
onu xunn+bone full force insist yap, daha fazla geç kalmadan izleyeceğin şey o olsun.
GITS movie, (araya ikinci GITS filmini de (2.0 değil, innocence olan) koyabilirsin) GITS SAC dizi sezon 1, GITS SAC dizi sezon 2 ve GITS SAC Solid State Society film şeklinde olcak.

ondan sonra izlemek için great teacher onizuka, darker than black, hellsing, haruhi suzumiya, black lagoon, wolf rain, jin-roh, akira, rurouni kenshin: meiji kenkaku romantan - tsuioku hen (samurai X: trust & betrayal), eve no jikan, akagi, kaiji, full metal alchemist, moribito, sword of the stranger, spirited away, ergo proxy, mushishi, dennou coil (cyber coil), monster, real drive, appleseed, berserk, planetes serilerini/filmlerini önerebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Once guzel komedi giriyor, karakterleri tanidikca drama ve romance tarafi kendini gostermeye basliyor ama komedi de kesilmiyor hic. Dengeyi cok iyi kurmus, cok hos bir yapim. 26 bolumluk oldugu icin de havada kalmiyor hic plot.

Yillar olmasina ragmen izlemem karakterleri ve olaylari dun gibi aklimda hala.

Kesin izle bunu, tam onun kafasindasin su anda bence.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında evet evin içinde bonerım ağzımda dolaşmak istemiyorum, ev ahalisine ayıp..

o değilde çizim yaparken arkada ses ve görüntü olsun diye k-on ları sıraya koymuştum.. ilk zesonun 7. bölümünü üzlememişim lan.. hiz izlemediğim bir k-on bölümüne denk gelince ABİ ÇOK MUTLU OLDUM!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...