Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim Kıza Bir Haller Oldu

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

synthesizer said:

Fly said:

Lord_Argos said:
Geçen gün aradığımda "Off ne var konuşucaksan konuş"

kizin exine donme vakti gelmis, suratina tukur sonra dans ederek kapiyi kapat cik git

kolay gelsin, iyi gunler
bu.

demeye gelmiştim allahtan uyanık biri demiş ilk sayfadan.

kizin her istedigini verdigin zaman iyi degil, kolay ve sıkıcı olursun, bir degerin olmaz.
her dakika gorusebilmek, her istedigini gerceklestirmek, lamba cini gibi bişey oluyosun.
yoklugu da gormesi lazim ki, var oldugun zamanlarin degeri olsun.
basta "tam istedigim gibisin harikasin vs." diyo olabilir, ama o da ne istedigini bilebilir anca, neye ihtiyaci oldugunu degil

şu o kadar doğru ki. ama bunu bilmemize rağmen herkes düşmüştür şu hataya heralde.

takma kafaya ayrıl.
Sosyal ağlarda paylaş

kızı doyurmuşun yeterince. sana doymuş yani daha fazla istemiyor salla gitsin. ha genelde salla gitsin diyoruz da ben sal gitsin derken sittir et kızı ilk buluşmada demiyorum. ilişkinin biteceğini bilerek hareket et. biterse hazırlıklı olursun hayat sana güzel, bitmesse devam ettirirsin bu arada diğer kızları yoklarsın. ilk fırsatta da sittir edersin.

senin olayın şöyle ki

1- sen kızın üstüne noldu neyin var diye gittikce kızın egosu daha da boostlanacak. napsam peşimden geliyor. hazır garanti de var bi tane diğer erkekleri de yoklayayım moduna girecek garanti.

2- iletişimi direkt koparsan "mehmet hep senin yüzünden oldu aramadın etmedin sen terkettin bencil rörörö" tribi cekecek, hani ortak arkadaşınız varsa sen bildiğin kötü adam olacaksın, olay sana patlayacak.

ha bi de erkekler olarak sevgiliyi yoklama olayını ne kadar sıklıkla yapıyorsunuz lan, ben içimden geldikce yapıyorum. durup bi de kadınlar diye naif olduklarını düşünüp "neyin var canım söyle lütfen" diye hiiiiiç kasamam. zaten kadın dediğin default olarak faulty item. bir de ben kurcalayıp daha da bozacak değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

kızı doyurmuşun yeterince. sana doymuş yani daha fazla istemiyor salla gitsin. ha genelde salla gitsin diyoruz da ben sal gitsin derken sittir et kızı ilk buluşmada demiyorum. ilişkinin biteceğini bilerek hareket et. biterse hazırlıklı olursun hayat sana güzel, bitmesse devam ettirirsin bu arada diğer kızları yoklarsın. ilk fırsatta da sittir edersin.

senin olayın şöyle ki

1- sen kızın üstüne noldu neyin var diye gittikce kızın egosu daha da boostlanacak. napsam peşimden geliyor. hazır garanti de var bi tane diğer erkekleri de yoklayayım moduna girecek garanti.

2- iletişimi direkt koparsan "mehmet hep senin yüzünden oldu aramadın etmedin sen terkettin bencil rörörö" tribi cekecek, hani ortak arkadaşınız varsa sen bildiğin kötü adam olacaksın, olay sana patlayacak.

ha bi de erkekler olarak sevgiliyi yoklama olayını ne kadar sıklıkla yapıyorsunuz lan, ben içimden geldikce yapıyorum. durup bi de kadınlar diye naif olduklarını düşünüp "neyin var canım söyle lütfen" diye hiiiiiç kasamam. zaten kadın dediğin default olarak faulty item. bir de ben kurcalayıp daha da bozacak değilim.

ee sonuç öyle yapma böyle yapma demişsin. Nasıl davranması gerekiyor söyle , merak ettim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...