Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim Kıza Bir Haller Oldu

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

burnuna gazete ile vurmak işe yarıyor bazen

bi de hata yaptığı noktaya götürüp burnunu ne yaptığına doğru uzatacaksın.
misal bu olayda "bu telefona mı çemkiriyorsun! bu telefona mı! bu telefona mı! bu telefona mı!" diye işaret etmen gerekiyor.

görsel hafıza ve kısa komutların tekrarı faydalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

yaptığı şeyin saçmalığını anlayacak kız mı?

yapma abi.

buralarda kızların neredeyse tamamı dünyadaki tek kızın kendisi olduğunu sanıyor. inanmışlar yani. erkeklerimizin de basireti nasıl bağlandıysa artık, at koşturuyorlar.

yok öyle bişey gidip liseli kafasında kızları bulan sizsiniz arkadaş. her gözünüze kestirdiğiniz hatuna hallenmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

yaptığı şeyin saçmalığını anlayacak kız mı?

yapma abi.

buralarda kızların neredeyse tamamı dünyadaki tek kızın kendisi olduğunu sanıyor. inanmışlar yani. erkeklerimizin de basireti nasıl bağlandıysa artık, at koşturuyorlar.

peki bu duruma en uygun atasozu nedir abi
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

yok öyle bişey gidip liseli kafasında kızları bulan sizsiniz arkadaş. her gözünüze kestirdiğiniz hatuna hallenmeyin

yok abi şükür ki öyle kızlarla ne sohbet ediyorum ne de samimiyet kuruyorum şükürler olsun. yani ne kediyi sevecen ne de pipin tırmalanacak.

Ama elemana baksana allah aşkına, hatuna vermiş de vermiş harlı ilgiyi. yok hediye almalar yok bir dediğini iki etmemeler falan iyiden iyiye sarpa sardırmış.

2 günde bir ararsan, hergün mesaj atıp durursan sürekli hediye alırsan kız da sıkılır gider abi. 4s kuralını uygula işte.

ben çok mu biliyorum, hayır. Ama en azından zamanında yediğimiz boklar yüzünden az da olsa akıllandık da şimdi en azından biraz daha rahatım.

Vallaa topik sahibi arkadaş, işin zor. Her şeyi sarpa sardırmışın sen, yapacak bir şey yok. Tavsiye istiyor olsaydın baştan sorardın bize aga, kusura bakma.

salak dul kadın s**ildikten sonra kapısına sürgü çekermiş. geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

akıllı, mantıklı ve "common sense" sahibi bir insanla beraber olursanız ilişki diye game of thrones çevirmenize gerek kalmaz. "bugün çok ilgi gösterdim yarın biraz uzak durayım, geçen hafta hediye almıştım şimdi mesaj atmayayım" diye hayat çekilmez. ilgi göstermeyi seven biriyseniz ama karşınızdaki ilgi görmekten çabuk sıkılan biriyse karakter uyumu yoktur o zaman karşıdaki insan da normal olarak ilişkiden ayrılmak ister. Burda yanlış olan, ilişkiden ayrılmak isteyen kişinin bunu direk yapamadığı için karşıdakine saçma sapan davranarak arayı açmaya çalışmasıdır. Liseli davranışı olan budur yoksa çok ilgi göstermeyi istemek ya da ilgiden çabuk sıkılmak insan karakteridir başka da bişey değildir.

Ayrıca lisede yaşadığınız ilişkilere bakıp genelleme yapmayın, lisede herkes ilişki konusunda aptal oluyor o yüzden aptal aptal şeyler yaşamış olabilirsiniz normaldir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...