Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
nienna said:

AMD FX X8 8300 - 3.3 ghz
radeon r9 270x 2gb gpu
8gb ram.

en düşükte bile ızdırap mı olur?

Evet. 2 saat oynayip uninstall cekicegin oyunlari almayi birakip upgrade cekmen lazim sisteme.gtx970 ve i5 6. Nesil paklar bu oyunu.

En az 12gb ram olmasi da ayri şart, 8 kafa kafaya yeter çünkü hesap makinesi bile acamazsin altta.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

nienna said:

AMD FX X8 8300 - 3.3 ghz
radeon r9 270x 2gb gpu
8gb ram.

en düşükte bile ızdırap mı olur?

Evet. 2 saat oynayip uninstall cekicegin oyunlari almayi birakip upgrade cekmen lazim sisteme.gtx970 ve i5 6. Nesil paklar bu oyunu.

En az 12gb ram olmasi da ayri şart, 8 kafa kafaya yeter çünkü hesap makinesi bile acamazsin altta.

teşekkürler. no man's sky devam o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

refuel/kargo gemisi patch 2.3'de hangar ready imis..Buyuk gemiler bu kadar detayli ise Carrack falan sahane olur ekiple..pfff bekle isin yoksa.

O nasıl gemi öyle yaaa içinde kaybolursun. Benim gemi 1+1 studio daire. Videodaki gemi Triplex Villa.
Oyuniçi bu gemileri almak için ne kadar bir gameplay gerekecek acaba??
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Adamlar motion capture için Andy Serkis'le çalışıyorlar, hala patlarsa muhabbeti.

andy serkis bence Squadron 42'nun garantisidir. Persistent'ın hala net bi garantisi yok benim gözümde. Kaldı ki DayZ'deki development adına antin kuntin itemlar ekleme furyasına benzer şekilde habire gemilerle uğraşıp duruyorlar. Kıllandım yani yine :/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...