Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Dün neyse girebildim oyuna, bu 20 dolareslik anniversary paketten almıştım zamanında. Açontta bi tane ucuz gemi falan da görünüyor yani. Ama hangara girdiğimde boştu benim hangar. Gemi nerde nerden kalkıyoruz?

Bi tane de uzay istasyonu var yataktan kalkıp etrafta koşturduğun ama çok bakmadım ona. Uzay sand niggerı olabilmek için neler yapmalıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

Sitesinden hangara ekleme kalkalı 2 yıl oldu sanırım...

Hangarda yerde spawn pointler var, onlarla interaksiyona girip sahip olduğun gemilerden birini hangara çıkartabilirsin de hangar sadece showcase amaçlı, galeri gibi bişi.

Olisar'da(yataktan kalkılan) ship terminalinden gemini istersen landing pad'e gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Javelin @TEST
Javelin @Reddit

Javelin wreckinin yerini bulmak için faydalı linkler

Gecenin karanlığında bir şekil buldu bizim rehber

Bu arada oyunda Personal questlerden yapıp crime ratinginizi yeterince yükseltirseniz uyuşturucu labının yeri düşüyor haritanıza, Miles Eckhart'la falan konuşabiliyorsunuz Levski'de.
Sosyal ağlarda paylaş

PK/Piratelık olmaz mı, oyundaki mesleklerden Bounty Hunting Piratelar üzerine kurulu.
Bounty Hunting yaparken mesela öldürmek daha düşük reward getiriyor, taseleyip hapse taşırsan(BH gemilerinde hücreler mevcut) daha fazla para alıyorsun.
Piratelar UEE controlled uzay istayonlarına da inemiyor, ayrı kendi istasyonları mevcut, oraya herkes inebiliyor.
Bunlara rağmen tabi griefing'i engellemek için istasyonların etrafındaki 5 km'de armstice mevcut(gemi/player silahları çalışmıyor).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...