Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Galatasaray - Braga, 2 Ekim Salı 21.45

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

Braga tipik bir deplasman takımı gibi oynadı çok basit şeyleri doğru yaptı ve kazandı.Gs'da eksik olan Avrupada da Türkiyedeki gibi oynamasıydı bence.Topla tüfekle hücum yapan , daha çok pas yapan , topla oynamada üstün olan kazanmıyor maçları , terimin bunu anlaması lazım.Maçtan sonra kendiside dedi burası farklı bir arena diye ama takımı böyle oynatanda kendisi , futbolcuları eleştireceğine biraz kendini eleştirmeliydi.
Futbolcularda eksik olan tek şey kimse sorumluluk almıyor sürekli pas pas, bir adam eksilt ,çalım at ,şut at ama göremedik hiçbirini.
Tek şans iki Cluj maçınıda kazanacak ama o maçlarda kolay olmayacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

applev0dka said:

fenerin 0 puan rekorunu 0 golle kırar mi gs acaba

0 gol değil de 0 puan olabilir eğer şans yanında olmazsa gsnin. clujda iyi takım valla. sağı solu belli olmuyo.

ama sanmıyorum. en az 6 puan alır bence kalan 4 maçtan

haklısın da cluj seni evinde yenen bragayi deplasmanda yendi, ha bu demek degildir seni de yenicek ama bos takım degil yani. manu garantilemedgi sürece 5. hafta arenada zorlucaktır gs'yi su 2 mac üst üste clujtan 4 alırsa bişyler olur 2 macta 2 puan gelirse uefayi bile zor görebilr gs
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

futbolda sans yoktur, burak vurmayi bilmesn sans olsun. geciceksnz abi sans olayni, kendi takımımın hocasi da sans diynce sinir oluyorum, o golun kacmasi sans degil yeteneksizlık net

Burak vurmayı bilmiyo da, Aydın'ın pozisyonu mesela şanssızlıktı, orada içeri de girerdi dışarı da çıkardı, direğe vurdu. Muslera'dan seken topun adamın önüne düşmesi biraz adamın iyi koşu yapması biraz da şanssızlıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

moriarty said:

applev0dka said:

0 gol değil de 0 puan olabilir eğer şans yanında olmazsa gsnin. clujda iyi takım valla. sağı solu belli olmuyo.

haklısın da cluj seni evinde yenen bragayi deplasmanda yendi, ha bu demek degildir seni de yenicek ama bos takım degil yani. manu garantilemedgi sürece 5. hafta arenada zorlucaktır gs'yi su 2 mac üst üste clujtan 4 alırsa bişyler olur 2 macta 2 puan gelirse uefayi bile zor görebilr gs

gs evinde puan alır man utddan. ben daha evinde man utd ile oynayıp kazanamayan türk takımı görmedim ahaha. biz de 3 tıklatmıştık tuncayla
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

applev0dka said:

futbolda sans yoktur, burak vurmayi bilmesn sans olsun. geciceksnz abi sans olayni, kendi takımımın hocasi da sans diynce sinir oluyorum, o golun kacmasi sans degil yeteneksizlık net

Burak vurmayı bilmiyo da, Aydın'ın pozisyonu mesela şanssızlıktı, orada içeri de girerdi dışarı da çıkardı, direğe vurdu. Muslera'dan seken topun adamın önüne düşmesi biraz adamın iyi koşu yapması biraz da şanssızlıktı.

aydinin pozisyonda kalecinin yetenegidir net. kötu kaleci olsa içeri alırdı,aydinin yetenegi + kalecinin beceriksizlgi derdik.
aydin sanslı demezdık. bu pozisyonda aydin iyi vurdu kaleci daha iyi cıkardi.

demek istedgni anlıyorum da ne biliyim futbolda sans bana sacma geliyor, yetenek ve yeteneksizlik var yani pozisyonlarda, adamın dogru yerde durmasi pozisyon alma bilgisidir,musleranin sektirmesi de mactaki tek hatasi diyebilrz, sansla acıklamak olaylari biraz kolaya kacmak bence..

sans bugun bizden yana degildi diyen 1000 tane TD ve futbolcu bulabilriz
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

applev0dka said:

moriarty said:

applev0dka said:

gs evinde puan alır man utddan. ben daha evinde man utd ile oynayıp kazanamayan türk takımı görmedim ahaha. biz de 3 tıklatmıştık tuncayla

abi o macta manuda kim vardi yapma allah askna :D biz içerde 1-0 yenilmıstık deplasmanda yenmistık gerci :D
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

moriarty said:

applev0dka said:

moriarty said:

applev0dka said:

abi o macta manuda kim vardi yapma allah askna :D biz içerde 1-0 yenilmıstık deplasmanda yenmistık gerci :D

Man Utd: Howard, Phil Neville, Pique, O'Shea, Fortune, Cristiano Ronaldo, Djemba-Djemba, Fletcher, Richardson, Miller , Bellion.

Fenerbahce: Rustu, Onder Turaci, Luciano, Servet, Umit Ozat, Serkan Balci, Selçuk, Aurelio, Tuncay Sanli, Alex, Marcio Nobre.

Bizim kadro çok mu iyiydi abi dsjk
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Rewendor said:

applev0dka said:

aydinin pozisyonda kalecinin yetenegidir net. kötu kaleci olsa içeri alırdı,aydinin yetenegi + kalecinin beceriksizlgi derdik.
aydin sanslı demezdık. bu pozisyonda aydin iyi vurdu kaleci daha iyi cıkardi.

demek istedgni anlıyorum da ne biliyim futbolda sans bana sacma geliyor, yetenek ve yeteneksizlik var yani pozisyonlarda, adamın dogru yerde durmasi pozisyon alma bilgisidir,musleranin sektirmesi de mactaki tek hatasi diyebilrz, sansla acıklamak olaylari biraz kolaya kacmak bence..

sans bugun bizden yana degildi diyen 1000 tane TD ve futbolcu bulabilriz

G.Antep maçında golü atan çocuğa da mı şans yardım etmedi.

Şans futbolun içinde çok önemli bir etken malesef. Aynı yerden aynı yetenekteki adam 10 kere vuruyor 1 tanesi gidip 90'a takılıyor, adamın yeteneği çalışması bu yüzdeyi arttırmak için zaten, ama dünyanın en iyisi olsan %99'a da getirsen yüzdeni hala 1 tane top var girmeyen ve maç esnasında vurduğun top o 1 tane olabilir.

İyi futbolcuyla kötü futbolcu arasındaki farklar bu yüzdelerden çıkar zaten, yoksa Sabri de zaman zaman 90'a yerleştiriyor topu yeteneğinden mi?
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar tertemiz savunma yaptı.bizim hatamız daha ilk dakkadan rakip kaleye hurra yapmak.bi durun lan maçın gidişatına bakın.aynı şeyi ordu maçında da yaptık.belli ki adamların taktiği hızlı atakla tıkayıp kaçmak.bile bile üstlerine saldırmanın mantıgı yok

mal gibi kontra yedik tıkadılar 1 tane gol

ondan sonra o şokla 2 tane top cıkardı muslera.hani gol olabilirdi maç biterdi daha ilk yarıda.e kalecin maçı döndürücek hareketi yapmış.ondan sorası burak yılmazın dağlara vurdugu kafalar.kucağa çektiği şutlar falan
Sosyal ağlarda paylaş

Çok rakip yarı alana yıkıyoruz oyunu, bu kadar risk alırken golleri bulmak lazım.

Melo çok kötü gerçekten, Hamit'in yokluğunu çok hissettik bugün. Umut sahada yokları oynuyordu, Engin'e neden şans verilmiyor anlamadım madem böyleydi durum verseydik ya bi Rus takımına yarım sezonluğuna :/

Semih iyi hoş da her maçta 1-2 tane büyük hata yapıyor, ManU maçında da bu maçta da yediğimiz golleri çok kolayca engelleyebilirdi. Bence Dany Melo kadar oynarmış ön liberoda keşke o kadar parayı kaliteli bi defans oyuncusuna verseymişiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Man Utd: Howard, Phil Neville, Pique, O'Shea, Fortune, Cristiano Ronaldo, Djemba-Djemba, Fletcher, Richardson, Miller , Bellion.

Fenerbahce: Rustu, Onder Turaci, Luciano, Servet, Umit Ozat, Serkan Balci, Selçuk, Aurelio, Tuncay Sanli, Alex, Marcio Nobre.

vay anasını. defansa bak. luciano dışında, servet, ümit özat, serkan, önder ahahah şenlik gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...