Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Galatasaray - Braga, 2 Ekim Salı 21.45

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

çok posizyona girdik çok top taşıdık burak'ın 3 kafa vuruşu var hani

kötü futbol oynamadık gibi duruyor, hoş yediğimiz golü göremedim de, şu takım daha iyi oynamadı mı?

ben anlamıyor ben arnavut..

ben gorebildigim kadariyla galatasaray oyunun buyuk kisminda topa hakimdi ama pozisyon uretemedi. yani topa sahiptiniz, baski yapan taraftiniz ama iyi oynadiginizi soyleyemem. ozellikle man u macina kiyasla.

galatasarayin yenilmesine uzuldugum ender maclardan biri oldu, tatli para gelcekti :/

edit: zaman zaman baska maclara baktim tamamini izleyemedim macin.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

herkes burak'a sallıyor yine mi sıçtı ?
2 tane bomboş kafa topunun birini auta, diğerini kalecinin kucağına attı. Bir de penaltı noktası üzerinde ve pas atılmaya oldukça müsait durumdaki arkadaşına vermek yerine kalecinin üzerine şut çekmeyi tercih etti.
Sosyal ağlarda paylaş

GS'yi ilk defa canlı izledim bu sezon. Fatih Terim gerçekten 10 numara TD. Aydın, Semih özellikle ve özellikle Emre çok kaliteli bir genç. CL maçında çıkartıp oynattı. GS çok şansızdı Braga'da baya organize iyi bir takımmış. Emre çok iyi oynadı çok beğendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray bu maçı 2 hafta önce İngiltere'de kaybetti zaten. İngiltere'de Manu'ya kaybettiği maçtan sonra kazanmış triplerine girdiği için Braga böyle tıklattı. Oyunun hakimi olmak maçı size kazandırmıyor. Yok İngiltere'de üstün oynadık, yok toplar az farkla direkten döndü vs vs Aşırı öz güven patlamasından böyle patlatırlar adamı. Hoş başından beri Braga'yı küçümsüyordu GS.

Bu sene FB'den de GS'den de Avrupa'da adam gibi puan gelmeyecek. Seneye tek takıma düşeriz ŞL'de.
Sosyal ağlarda paylaş

Yapacak birşey yok. 2.lik kaçtı diye grupta herşey bitmiş gibi düşünmemek lazım. Bunun 3. olma durumu da var. İster CL olsun ister UEFA olsun gidebildiğin yere kadar gitmelisin. GS kaç sezondur avrupa kupalarından uzak. Kaldı ki bir deplasman galibiyeti ile tekrar potaya girebilirisin. Braga'nın daha 2 tane arka arkaya M.United maçı var. Ama Cluj maçlarınadan 2. olabilmek için 6 puan, 3. olabilmek için 4 puan şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Disappear said:

BabacumMostors said:

çok posizyona girdik çok top taşıdık burak'ın 3 kafa vuruşu var hani

kötü futbol oynamadık gibi duruyor, hoş yediğimiz golü göremedim de, şu takım daha iyi oynamadı mı?

ben anlamıyor ben arnavut..

ben gorebildigim kadariyla galatasaray oyunun buyuk kisminda topa hakimdi ama pozisyon uretemedi. yani topa sahiptiniz, baski yapan taraftiniz ama iyi oynadiginizi soyleyemem. ozellikle man u macina kiyasla.

galatasarayin yenilmesine uzuldugum ender maclardan biri oldu, tatli para gelcekti :/

edit: zaman zaman baska maclara baktim tamamini izleyemedim macin.

kupon yaparken asla bir türk takımını yazmıycan:) neler gitti benim böyle aman diyim
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten GSyi favori görenler Braga'nın adını falan duymamış kişiler sanırım. GS benim beklentimin ötesinde iyi oynadı, pozisyon bulamadı ama topa hakimdi en azından. Gerçi biraz da Braga böyle olmasına izin verdi, onlar da korkmuş, kendilerine güvenip başa baş oynaamak isteselerdi dağıtırlardı GSyi, ki ikinci maçta Braga'nın galibiyete ihtiyacı olursa yine dağıtırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

abi takım defans+forvet ten oluşuyor
orta saha diye kavram yok
kanat yok

bizim lig dışında ne gol atabilirz ne de atak yapabiliriz

hamit filan olunca işte biraz kıpırdandı manu maçında
10. yazışım ama futbol oynamayı geçtim, maç kazanmak istiyorsak tek forvet, ya da tek elmander, sürekli kontra takılmamız lazım

takımın yarısı vasat oyuncu, güzel top oyanamya çalışmak hadidmize deil
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

valequenta said:

simdi burdan gider uefa'yi aliriz tesaduf derler la ya.

çok krem lazım ona ama ya

dsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkggdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsdlkgdsgfsd
Sosyal ağlarda paylaş

http://sahtegazete.com/flashaber/tffden-fifaya-cagri-iyi-oynamasina-ragmen-yenilenler-de-hic-olmazsa-yarim-puan-alsin

Holy said:

S-H said:

herkes burak'a sallıyor yine mi sıçtı ?
2 tane bomboş kafa topunun birini auta, diğerini kalecinin kucağına attı. Bir de penaltı noktası üzerinde ve pas atılmaya oldukça müsait durumdaki arkadaşına vermek yerine kalecinin üzerine şut çekmeyi tercih etti.

tsl golcüsü vasat dedik inanmazdınız
gs'de oynayacak adam değil burak,antep'te ts'de akar.orduspor'da olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

biz bugünlerin geleceğini çok önceden söyledik

zira ünal abide yolunu yaptı geçende " bu sene elenirsek üzülmem " diye

kendi de biliyor yediği haltı da, bakma işte "teknik konuları teknik adama bırakma" kolpaları yapmakta işine geliyor bazen

biz bu terim efendiye bu işi beceremeyeceğini , neden beceremeyeceğini, nasıl becermesi gerektiğini ve bilimum ihtiyaçlarını satır satır yazdık, yazmaya da devam ediyoruz

gel gör ki bıyık sakal işlerine girmiyoruz, o yüzden itibar edilmiyor sözlerimize, en azından bir süre, "günün sonunda" zaten herkes dediğimize de geliyor ...

şimdi geçmişi bırakalım önümüze bakalım demek geliyor içimden ama manzara vahim ;

geçen sezon başı rierayı abuk subuk zamanlarda oyundan çıkartarak küstüren terim efendi, aynı ince işçiliği elmander üzerinde de gösteriyor, gösterdi ve neredeyse % 75 oranında başarı sağladı

milyonlarca euroya aldırdığı apramatı da aynı psikoloji ile orta sıra takımlarına kiralamasına az kaldı, bakınız yiğit gökoğlan...

çolak emre ve yılmaz aydın için artık parmaklarımı bile yormayı düşünmüyorum,zira herkes günün birinde BAM diye uyanacak işe

yediğimiz gole bakıyorsun, pozisyonun geldiği kanatta topu kovalayan apramat var, semih var, dani var, arkadan selçuk gelmeye çalışıyor, gel gör ki bir eksik var, acaba kim ???
karanlıkta seçilmeyen bu kara adam kim ??? oynar gibi gözüküp gezinen bu kara adam kim ???

orta sahada melo diye biri var, herif hala seneye hangi takımda olacağım acaba diye düşünüyor maça başlarken, sonra da bütün maç takılıyor böyle, tahminimce idmanlarda bile geziyordur bu böyle aylak aylak

dani çekirge misali, hop orada hop burada, hep topa koşuyor iyi niyetle, kademeye girmeye çalışıyor, açık kapatmaya çalışıyor, çabalıyor, amma ve lakin sonra bir pozisyonda küllü sıçıveriyor o kadar emeğin içine, yapacak birşey yok, adamın kabiliyeti bu

sene başından beri kızıyorum hamite, yine de bunlar içerisinde en profosyoneli hamit, aldığı parayı hak edebilmek için son dakkaya Alman ciddiyeti, disiplini ve soğukkanlılığı ile sahada mücadele ediyor

terim efendinin saha kenarında yaptıkları da tam CL sloganı, adam içmeden " drink responsibly " modunda

fazla söze gerek yok, bu dakkadan sonra terim takım üzerindeki baskı ve gazı artırarak en kısa zamanda infilak etmesini sağlayacaktır zaten

benden sana tavsiye ünal abi, ocak için kendine teknik adam ara, ama bu sefer çilek, böğürtlen, çitlembik fantezisi yapma, adam gibi bir adam getir yeter !
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam sen ne negatif bir adamsin hic bir seyi begenmiyorsun yahu.

Hayir oyle bir yaziyorsun ki kendini hurriyet bas yazari falan saniyorsun herhalde. Mektup email falan dene engin bilginden eksik birakma gs yi bence :) paticige ugramiyor olabilirler , belkide ugruyorlardir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...