Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chivalry Medieval Warfare

Red

Öne çıkan mesajlar

oyun güzel ama serverlarda sıkıntı var galiba.hepsi full dio ama bomboş

oyunun en boktan yanı m b gibi istediğin yöne vuruş ve blok yapamıyorsun.çok malca olmuş o

ama grafikler güzel.sırf bağırma olayı yeter.mb gibi yetenek istemiyor.bam güm dal eğlenceli baya.
Sosyal ağlarda paylaş

valla 1 saattir falan oynuyorum.combat skyrim gibi düşün sdfs

block ve vur başka bişi yok.staminan var bi de. arcade baya.ama işte tauntlar kafa kol kopması falan warband 2 çıkana kadar götürür.

tamamen online makara amaçlı yapılmış bir oyun.mount and blade ciddiyeti yok sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Kombatı falan skyrimden çok daha zor. Karşı tarafının swinginin ucunu kalkana getirmen gerekiyor blocklamak için. Silahlar içinde aynı 2h silahlarla block son derece zor. Bildiğin aim kasıyosun block için. Saldırmakta en az bir o kadar zor, swingler gerçek swing, animasyon değil sadece.

W&B : Warband'ı daha yeni aldım. Şu oyundaki kombat ile WB kombatını kıyasalayan adama şaşarım gerçekten. Uzaktan yakından alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun modları acaip keyifli.

defend the king falan fena gaz

kralın yanında savunma yapıp we will not fall this day diye bağırmak ahaha

its a good day to dieeee,charge eşliğinde saldırmak.çok kıvamında oyun yapmışlar gerçekten.

ayrıca sanırım bir kaç saldırı şekli var.fakat mouse wheel ile oluyor benim ki bozuk oldugundan sanırım deneyemedim onu
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...