Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emekli Komutan CV'si

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Valla nasıl bi pozisyon düşünüyorsunuz bilmiyorum ama gayet iyi gözüktü bana.

Adam asker sonuçta, belli bir disiplini var, bir bakışı var, hem iş disiplini hem çevresindekilere etki açısından iyi bir özellik. Görev verdim mi yapar, kaçmaz. Dürüst adammış, orta seviye diye belirtmiş. Yazısı kısa ve net. Bir de odun bi adam olmadığı belli, ilgisi dahilindeki konularda kendini geliştirmiş, sürekli yeni şeyler denemiş, farklı farklı özellikler edinmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

ben konu açılacak kadar ilgi çekici kısmı anlayamadım. komik desen değil, adam yazmış işte ne olduğunu. kendini yetiştirebildiği kadar yetiştirmiş, üstüne hobisi falan da var, hangi pozisyona alacaksınız ona göre değerlendirirsin veya değerlendirmezsin orası ayrı da, ayrı bir konuyu hak edecek kısım ne?

emekli komutanlar şirketime girmek için sıra oluyo izlenimi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Adam faydalı olacağını düşündüğü sertifikalarını sıralamış işte. "Abi selam, ben belediye başkanının amcasının bacanağıyım" diyerek şirkete giren asalaklar yerine kendini eğitmiş birileri her zaman için iyidir.

Ha belki CV yazma incelikleri konusunda pek bilgili değil, tam adabıyla yazamamış olabilir. Ama gülünecek, dalga geçilecek bir şey yok. Nedir yani?
Sosyal ağlarda paylaş

CV sahibinin adı verilmese bile etik olarak paylaşılması yanlış ve ayıp. CV'nin içeriğinde zaten garip, korkulacak, ayıplanacak birşey yok. Hani çok çok çok saçma sapan birşey olur, CV'nin amacı zaten verilen yerle dalga geçmek, kafa bulmak olur gelir paylaşırsın o bile belli açılardan yanlış. Burda öyle bi durum yok son derece düzgün kaleme alınmış gözüküyor. E CV'i veren kişinin tipi paylaşılmamış az kalsın o da oluyormuş anlaşılan.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

ben konu açılacak kadar ilgi çekici kısmı anlayamadım. komik desen değil, adam yazmış işte ne olduğunu. kendini yetiştirebildiği kadar yetiştirmiş, üstüne hobisi falan da var, hangi pozisyona alacaksınız ona göre değerlendirirsin veya değerlendirmezsin orası ayrı da, ayrı bir konuyu hak edecek kısım ne?

emekli komutanlar şirketime girmek için sıra oluyo izlenimi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

şu iki yazı gibi düşünüyorum.

Rewendor said:

Valla nasıl bi pozisyon düşünüyorsunuz bilmiyorum ama gayet iyi gözüktü bana.

Adam asker sonuçta, belli bir disiplini var, bir bakışı var, hem iş disiplini hem çevresindekilere etki açısından iyi bir özellik. Görev verdim mi yapar, kaçmaz. Dürüst adammış, orta seviye diye belirtmiş. Yazısı kısa ve net. Bir de odun bi adam olmadığı belli, ilgisi dahilindeki konularda kendini geliştirmiş, sürekli yeni şeyler denemiş, farklı farklı özellikler edinmiş.

Flassh said:

gelen cv'yi forumlara meze yapmak.

etik olarak mükemmel bir kurum gibi duruyorsunuz, tebrikler
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın asker olması disiplinli olması iyi de, emir komuta zinciri muhabbeti oluşturmaya kalkarsa iş yerinde huzur kaçar.

İster istemez alışkın olacak emir vermeye, ve her emrinin yapılmasına. Şimdi aynı pozisyonda olan bi adama da bu şekilde bi tavır takınmaya kalkarsa falan o iş kötü olur. Huzursuzluk çıkarabilir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Adamın asker olması disiplinli olması iyi de, emir komuta zinciri muhabbeti oluşturmaya kalkarsa iş yerinde huzur kaçar.

İster istemez alışkın olacak emir vermeye, ve her emrinin yapılmasına. Şimdi aynı pozisyonda olan bi adama da bu şekilde bi tavır takınmaya kalkarsa falan o iş kötü olur. Huzursuzluk çıkarabilir yani.

sdafds.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...