Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

ya bi 2 dakka baktım nesi yanlış lan bunun diye. Bulamadım(hiç anlamıyorum herhalde diyip) sonra geçtim diğer sayfalara, sakatatın yanında görünce ayıktırdım.

Şimdide cannot unsee
xunn said:

sanssizsansli said:

in before mesleğim bu benim benden iyi bilemezsiniz anatomiyi baiti. gerçi tam anlamıyla baitte değil bir bakıma at farklılığına dair yazı. sonraki fotoyu görünce anladım zaten atın fazla ufak olduğunu dfdfgh
sen atları bilmiyon kodumun xunnu daha tatlı bait olurdu aslında gülerdik.

yok daha ziyade her at kullanılır savaşta. "Savaş atı küçük atlardan seçilir" gibi bir durum yok. Hem öyle bir lüks yok hem cografyaya göre degisiyor atlar.

Ha anatomik olarak hemen dikkatini çekmiyo çünkü iyi render ve ısık çok iyi kapatıyo hatayı. Cuce göstermişti bana zaten.

Bu forumda 5 sayfa savunuldu ready player one afisi.

Hatırlayalım.

https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/36/590x/secondary/ready-player-one-poster-1157633.jpg

Hani herkes herşeyi o kadar iyi biliyor ki artık anlayamıyorsun bait mi harbiden bi çinko eksikliği mi var.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

sanssizsansli said:

çiz bi tane at buraya da gülek

Tamam çıkıcam birazdan çizip gelicem gülücez ama çok da gülmicez anlastık mı dsfgdjhfbgdfgh

E hani çizememişsin daha?

Ben bi tane çizdim bi sürü at var koşuyorlar falan. War of the Rosesdan esinlendim bu çalışmamda.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3a/La_Fuite_de_Charles_le_T%C3%A9m%C3%A9raire.jpg/800px-La_Fuite_de_Charles_le_T%C3%A9m%C3%A9raire.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
The minimum hardware requirements for M&B II: Bannerlord are:

Pentium 233-megahertz (MHz) processor or faster (300 MHz is recommended)
At least 64 megabytes (MB) of RAM (128 MB is recommended)
At least 1.5 gigabytes (GB) of available space on the hard disk
CD-ROM or DVD-ROM drive
Keyboard and a Microsoft Mouse or some other compatible pointing device
Video adapter and monitor with Super VGA (800 x 600)or higher resolution
Sound card
Speakers or headphones
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...