Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WRPG vs JRPG: Fight!

Sam

Öne çıkan mesajlar

Soimyr said:

Havenless said:

Abi her Witcher'a laf eden "japon bebesi" mi oluyor, anlamadım ama beğenmediyse de sorun değil. Kendi bileceği iş sonuçta, oyuna para veriyorsa beğenmeme hakkı da var adamın. Bana kalırsa iyi de başlamıştı White Wolf ama ikinci oyun bayağı kötü uyarlandı. İlkini bitirdikten sonra 2.'yi heyecanla beklemiştim ama yaptıkları grafiklerle göz boyama, sıkıcılığı öldüreceğine gameplay'i öldürmüştü. İlk oyundan daha çok zevk almıştım quest tamamlarken.

Bir de Witcher'ı WRPG'yle ortak koşmanın ne anlama geldiğini, ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum, Çek'lerin fantastik edebiyatı pek batı gelmiyor bana da.

o değilde burada vtmb ye bok atılmış. bölümden ban talep ediyorum.

bunu yeni farkettim, cidden ayıp olmuş, direk kırmızı karttan ban yesin
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

Havenless said:

Abi her Witcher'a laf eden "japon bebesi" mi oluyor, anlamadım ama beğenmediyse de sorun değil. Kendi bileceği iş sonuçta, oyuna para veriyorsa beğenmeme hakkı da var adamın. Bana kalırsa iyi de başlamıştı White Wolf ama ikinci oyun bayağı kötü uyarlandı. İlkini bitirdikten sonra 2.'yi heyecanla beklemiştim ama yaptıkları grafiklerle göz boyama, sıkıcılığı öldüreceğine gameplay'i öldürmüştü. İlk oyundan daha çok zevk almıştım quest tamamlarken.

Bir de Witcher'ı WRPG'yle ortak koşmanın ne anlama geldiğini, ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum, Çek'lerin fantastik edebiyatı pek batı gelmiyor bana da.

o değilde burada vtmb ye bok atılmış. bölümden ban talep ediyorum.

white wolf diye bahsettigi geralt degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Büyük eşit derken? Jrpg gibi sadomazotecavüzfurry üzerine kurulu bir kültür batının üstün ahlak değerleriyle nasıl eşit olabilir ki?

http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/340/275/bc0.png
sado da, mazo da, furry de batıdan çıkma.
Sosyal ağlarda paylaş

Batı üstün hayal gücü ve yaratıcılığıyla bu kavramların birer fetiş nesnesi olarak ortaya çıkmasına zemin oluştururken, doğu bu kavramların içinde boğulup kültürünü ona göre şekillendiriyor. Bkz geyşalar, bkz taylandlı seks köleleri, bkz ortadoğuda çocuk yaşta evlenme. Batıda böyle durumlar parmakla gösterilip kötülenirken doğuda bir koruma mekanizması oluşuyor hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...