Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

75 pkk mensubu gg no rmk

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

clownbaby said:

fenn said:

kardeş pkklılar terörist mi gerilla mı? Sen şuna cevap ver yeter

ikisi de aynı anda bana göresi sana göresi yok bu işin herşeyi taraftarlığa çevirme olayı mantıklı değil
guer·ril·la
1.a member of a band of irregular soldiers that uses guerrilla warfare, harassing the enemy by surprise raids, sabotaging communication and supply lines, etc.
ter-ror-ism
1.the use of violence and threats to intimidate or coerce, especially for political purposes.
2.the state of fear and submission produced by terrorism or terrorization.
3.a terroristic method of governing or of resisting a government.

Bu yaptigin sadece laf kalabaligi. Kendisine zarar vermek isteyene sempati duymak da nasil bir kafadir? Cozemedim gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

clownbaby said:

yine nefretler kusulmuş. size kim öğretti ölen birisine karşı bu kadar nefret dolu olmayı hiç düşündünüz mü bilmiyorum. adamlar ölmüş ok dersin geçersin en fazla. ölenler bebeklerden, çocuk kahkalarınından nefret eden insanlar değiller. oturduğu yerden yabancılara nefret duyan amerikalılardan farkınız yok.

kardeş pkklılar terörist mi gerilla mı? Sen şuna cevap ver yeter

nefret kusmak manasız ama sivillere karşı eylem yapan bir örgüt söz konusu olunca o ölen kişinin yarın öbür gün sivil bir mekanda ölümlerle sonuçlanacak bir eylem yapıp yapmayacağının bir garantisi yok. ki bu sivil hedefler belki ulusalcılığı, milliyetçiliği kınayan insanlar bile olabilir. Bir insan böyle bir örgüte girerken hedef aldığı gruptan cenaze töreni beklemesin bence heh.
Sosyal ağlarda paylaş

doğuda muhtelif il ilçe ve köylerde her ev bir gerilla yollamak zorunda. bir ölüsü olursa 2. gitmeyebiliyor. türkiye sınırları içinde silahlı aktivist sayısı 3000-7000 arasında değişiyor istihbaratın dengesizliği. yönetici kadrosu dediğiniz 50-55 kişi sık aranan listesinden...
Sosyal ağlarda paylaş

clownbaby said:

yine nefretler kusulmuş. size kim öğretti ölen birisine karşı bu kadar nefret dolu olmayı hiç düşündünüz mü bilmiyorum. adamlar ölmüş ok dersin geçersin en fazla. ölenler bebeklerden, çocuk kahkalarınından nefret eden insanlar değiller. oturduğu yerden yabancılara nefret duyan amerikalılardan farkınız yok.

clownbaby said:

sivilleri öldürene sempati beslemekten bahseden biri olduğunu sanmıyorum, en azından buralarda. birilerine sevgi ve nefret harici bir düşünceyle bakamamak bildiğin bağnazlık. muhakeme edememe durumu

Senin gibi düşünen bir kaç tandıdığım var. Onlarda genel gördüğüm bir kendilerini çok kültürlü ve entelektüel sanma eğilimi var. Yazdıklarından sende de biraz bu durum varmış gibi geliyor.

Aslında hiç öyle değilsiniz, neyin ne olduğunu daha çözememişsiniz. Herkesi karşılıksız sevmeniz gerektiği, herkeste sevilecek birşeyler olabileceği gibi saçmasapan bir fikir ve hobi olarak savunuluyormuş gibi duran birtakım siyasi fikirlerin peşine takılıp kendinizi tatmin ediyorsunuz. Bebeklermiş, çocuk kahkahalarıymış ya geç bunları, adamlar terörist ve bunu pembeye boyamaya çalışmak için aşağı yukarı neler denebileceğini hepimiz biliyoruz.

Yukarda bir arkadaş demiş, PKK'yı savunmak bu aralar cool oldu diye, doğru da demiş. Artık hayatta başınıza ne geldi bilemiyorum ama söylediğiniz şeyler o kadar itici ve tepeden inme, tutarsız fikirler ki ister istemez ciddiye alınma şansınızı yokediyorsunuz ve (güya) savunduğunuz Kürt halkına çok daha büyük kötülükler yapıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...