Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ördeğe Tecavüz

moriarty

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

http://www.haberturk.com/gundem/haber/776187-ordege-tecavuz

Bursa'da "bu kadar da olmaz" dedirten bir olay yaşandı. Bir kişi, ördeğe tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. Ördek ise veterinerlik fakültesinde komada.

Akıllara durgunluk veren olay merkez Osmangazi ilçesi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Döndü ve Salih A. çiftine ait ördeğe, Döndü A.'nın kız kardeşinin henüz ismi öğrenilemeyen kocası tecavüz etti. 50 yaşındaki zanlı, ördek sahibi ailenin şikayeti üzerine gözaltına alındı ve ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi'ne götürülen ördeğin deformasyona uğradığı belirtilirken, durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Salih A.'nın, evlerinin terasında yatan zanlının yatağının içinde ördeğin tüyleri ve kan görünce şikayetçi olduğu öğrenildi.

Anahtar Kelimeler
Bursa, ördeğe tecavüz

olum bizim apartmanın eski kapıcısının adı salih, karısının adı da döndüydü lan. ama hala burda yaşıyolar. acaba bursalılar da memlekete mi gittiler bi ördeğinden datmaya
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Cuce said:

Ardeth said:

belki de doğalı odur. erkekler kafa göz birbirine girer, yenen bütün kadınları alır.

belki de hata ediyoruz ordan uzaklaşmaya çalışarak.

abi yalnız biz öle, aslanlar gibi öküzler gibi koca sürüyü dölliyecek kadar üreşgen değilizki.

hanı kurt sürüsü benzeri bi alpha beta kafası hiyerarşik bir sistem lazım, gerektiğinde birden fazla erkeğin damızlık olabileceği. monarşiyle tükenir soyumuz valle

öyle de olur artık ama bu model patlak veriyor sürekli

sdf

evrimdeki daha güzeldi ona cevap vereydin
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

makina mühendisi adamın kapısmadan önde cıkmıycağını bilicek kadar tanıdım.

yeterince tanımamışsın o zaman, kız varsa gerisi teferruattır, her şeyi yapar makine mühendislik öğrencisi.

bu arada öğrencisi diyorum, makine mühendisi ile mak.müh. öğrencisi farklı kavramlar. mühendis olduktan sonra para, iyi yaşam koşulları, doğal ortamından ayrılıp topluma karışma ve bunlara bağlı artan özgüvenle o ağır devrini kapatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Cuce said:

makina mühendisi adamın kapısmadan önde cıkmıycağını bilicek kadar tanıdım.

yeterince tanımamışsın o zaman, kız varsa gerisi teferruattır, her şeyi yapar makine mühendislik öğrencisi.

bu arada öğrencisi diyorum, makine mühendisi ile mak.müh. öğrencisi farklı kavramlar. mühendis olduktan sonra para, iyi yaşam koşulları, doğal ortamından ayrılıp topluma karışma ve bunlara bağlı artan özgüvenle o ağır devrini kapatıyor.

makine mühendisliği muhabbeti dönmüş, ekşide biri de bir anısını anlatmış:

alıntı:
"universitede hosuma giden bi hatun vardi, bense erkek lisesinden mezun olmus makina muhendisligi okuyan, hatunlarla iletisim kurmak gibi bir dusunceye bile sahip olmayan bir abazan muhendislik ogrencisiydim.

bi keresinde ruyamda kendimi o hosuma giden hatunu dusunup 31 cekerken gormustum. uyandigimda da kendime kufretmistim bir suru, ulan ruyanda sik bari lan kizi, orda bile anca dusunup 31 cekiyosun diye. bu kari kiz mevzularinda ezikligimi icime sindirmem bu olay uzerinedir. bilincaltim bile kabullenmis benden bi sik olmayacagini, ruyamda bile 31 cektiriyo bana diyerekten."

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30181950

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...