Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knights of the Old Republic II

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Namessar said:

Sparkcaster said:

kotor 1 de korkunç kötü ya 2nin yanında

1 in hikayesi de ortamları da questleri de 2 den daha iyi gelir bana hep, niye bilmem.

kotor u severim, ama konsol kırması rpg furyasını başlatan oyun olduğu için de kızgınım kendisine.

bana da öyle geliyor, bastila da var ayrıca,
Sosyal ağlarda paylaş

Bastila'nın kızı efsane aslında, Satele SHAN.

Nal toplatır naaal.

Oyundaki diğer ilginç karakter de bao-dur. Jedi yapmak istiyorum bu defa, ne yapmam gerekiyo adamı jedi yapmak için? Özel bişey lazım mı?Hep huyuna gitmek lazım anladığım kadarıyla.O karizmatik koluyla efsane jedi olur adam.
Sosyal ağlarda paylaş

nerden yükledim bu Restored Content modu ya.Anam ağladı yemin ederim.

Normalde jedi ı GoTo ele geçiriyor.3 kişilik partimizle de biz gözümüzü açıyoruz (benimki atton-mira-T3), önümüze çıkanlarla savaşarak refugee landing pad e gidip Tienn'e ebon hawk ın ID sini değiştirtmemiz lazım. Eskiden direk oraya ışınlanıyoruz diye biliyordum.
RCM ile bu değişmiş sanırım, refugee landing pad e bir giriyorum hayvan gibi 4-5 mob var ve yenmem mümkün değil.Titriyorum resmen.
Benden aradan T3 ü kaçırdım tienn in oraya, ID yi değiştirdim.Cutscene giriyo sonra ebon hawk uçuyor GoTo nun oraya doğru.
Oyun diyor ki 2 tane kişi seç, gotonun gemisine onlar çıkacak jedi yi kurtaracan.
Tamam onları da seçiyorum.
Taaak bi bakıyorum sonra mira T3 ve atton ile refugee landing pad deyim.Gene T3 ü aradan ebon hawk ın oraya götürüyorum, ID yı değiştirmeden buradan gidemezsin diyo.
Neyi yanlış yapıyorum ?Yoksa nasıl bir bugdur bu?Lanet olsun çok gerildim ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...