Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

War Z FAQ said:

http://www.thewarz.com/faq.html
"Is the game free to play or is there a subscription model?

Neither. The game will be available at launch as a single-purchase download with no payments required to play after that. No subscriptions or hidden fees. You'll be able to spend money in the game for items of convenience or to rent game servers.

direk şu dediklerine ters bişey yaptıkları
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

War Z FAQ said:

http://www.thewarz.com/faq.html
"Is the game free to play or is there a subscription model?

Neither. The game will be available at launch as a single-purchase download with no payments required to play after that. No subscriptions or hidden fees. You'll be able to spend money in the game for items of convenience or to rent game servers.

direk şu dediklerine ters bişey yaptıkları

item of convenience iste clan. arkadaslarinla kolay chat icin clanchat ve birbirini vurmamak icin digerlerini gorme.
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

millet nie ağlıyor anlamış değilim. 30 kişilik clansan zaten hepsi surviver bile almış olsa, adam wipedan sonra nerden baksan 1.5k filan gc verecek.

45k gc ile 100 slotlu clan kurarsın üstünede paran artar

millette mi bi problem var bende mi bi sıkıntı var, çözemedim

bizde kurduk clan, 2 3 kişi slot arttırdı, oldu bitti, nedir yani

ağlamak demiyelimde söyleki, tepkimizi koyalımda ilerde para sıcak gelmeye başlamasın arkadaşlara, her şeyede oki olmasın, oyuna para vermişim itemde alıyorum market den, yeter orda kalsınlar, yok ilerde ability skill e zart zurt a hele hele apb deki gibi her türlü silah a coin derlerse benden GG.
Sosyal ağlarda paylaş

clan arkadaşlarını görme biraz tırt ya.. duvar arkasından felan görmeyelim mümkünse. adama nişan aldıktan bir süre sonra çıksın ikon felan ne bileyim. Köşeyi döner dönmez bi anlık REFLEX ile yanlışlıkla vuralım bence :D.

az önce arkadaşla gidiyoruz. Arkadaş dediki "şu ormanda bi çatışmaya girsek ne güzel olur". Biraz yürüdükten sonra arkadaş tepe bir yerin ucunda durduğu için (diğer tarafında gökyüzü var). Birisi bunu görmüş (pek detay vermedi, dürbün ile şehre baktığını düşünüyorum :P).
Daha sonra PAT diye bir ses. "birisi ateş ediyor" dedi. Bir kaç saniye sonra ses tekrar geldi, arkadaş öldü. Neyse yerini söylediği için bana, uçurum kenarlarında öldüğü yeri bulmaya çalışırken adamı buldum ve ateş ettim. Daha sonra oyun göçtü. Neyseki adam ölmüş. Yeniden girip, 2 sinin lootuda aldım.
buradan çıkarılacak ders : "ne dilediğine dikkat et" :P

hani olayın hikayelik bir durumu yokta. Böyle bir şey olsa dedikten 1 dakika sonra vurulunca biraz komik oldu :D

konuya bağlı olarak; $ ile insanların drop olarak çıkan şeyleri satın alması benim için sorun değil. Nede olsa vurulduklarında düşecek. Yeterki "very rare" ve üstü birşey satmasınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun release hali diye düşünenler var aramızda ya hala KLANA PARA VERİYOZ diyorsunuz. Klan GC ile açılıyor, GC şu anda gerçek para ama ileride oyun içinden de toplanabilecek, bunu kavramak ne kadar zor gerçekten çok merak ediyorum. Eğer klan kurucam ben çok istiyorum diyorsan adam sana buyur kur ama şu anda sadece "OYUNU SATIN ALIRKEN BENİM SANA VERDİĞİM GERÇEK PARANIN YANINDA SANA BİRAZ DAHA GERÇEK PARA VERİYORUM GİT ONUNLA KUR" seçeneği sunuyor. Ya da o parayla git bere al don al, stem cell olayı gelince onu farmlayıp klanınızı kurarsınız diyor.

Klanların da chat ve cosmetic adjustmentlar dışında bir tag olayı, bir isim indikatörü falan olursa oynamam oyunu, bütün hardcoreluğu kaçar tam cookie cutter olur.
Sosyal ağlarda paylaş

kötü ya P:. karanlıkta insanlar hata yapabilmeli :D. Heyecanlı adamlar direk sıkar keh keh.
böyle "ikon yok vur" oh ne ala.

bugün bir yerde giderken arkadaş nere olduğumu sordu. Yerimi söyledim. sonra bana "bende dışardayım" dedi. Köşeyi bi döndüm, çekici 2 salladım "HOOP HOPP benim ben" dedi.
"hani dışarıdaydın?" diyince, dışarıdaydım içeri girdim dedi. Oysa dışarı felan değil orası. bildiğin içerisi yani.

böyle problemlerin çıkması güzel bence, ayrı bi heyecan :D.
"bu senmisin zıpla" yerine. EMOTE getirseler. Karakter OKAY felan yapsa. Ne bileyim, böyle bir iki el hareketi :P. Çok daha kral olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...