Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

bi çatışmaya girip ölüp oyunu kapatmayı planlarken hacker tarafından öldürülmüş olmam.

oyun benim için gittikçe umutsuz vaka halini almaya başladı. aşırı yavaş ve gecikmeli patchler, ekim 30'ta alphadan çıkması gereken fakat hala alphada olan bir oyun, sürekli yenilenen hackerlar, -banladıklarını varsayarsak- banladıktan sonra discount çakıp hackerları geri getirmek (=Profit?) vs. vs.
Sosyal ağlarda paylaş

fikiz motoru diyolar sanırım bu sistemin adına eklenmeli işte her neyse tanımı, şuan heryere tırmanılıyo oyunda saçmalık resmen pro kaya tırmanıcısı nın bile çıkamıyacağı yere zıplıyarak elde zniper la çıkılıyor LÖL.

evet klan kuralım ne kadarsa pay verelim hesaba havale mail posta çeki vs neyse verelim katılım payı

lcd ekranımın koyu tonlarda nasılda berbat görüntü verdiğini anlamış oldum warz de gece olunca hiç bişi gözükmüyo resmen gama mama brightnress ne varsa açıyorum anca bişiyler beliriyo ekranda backlit led mi almak lazım nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

bi çatışmaya girip ölüp oyunu kapatmayı planlarken hacker tarafından öldürülmüş olmam.

oyun benim için gittikçe umutsuz vaka halini almaya başladı. aşırı yavaş ve gecikmeli patchler, ekim 30'ta alphadan çıkması gereken fakat hala alphada olan bir oyun, sürekli yenilenen hackerlar, -banladıklarını varsayarsak- banladıktan sonra discount çakıp hackerları geri getirmek (=Profit?) vs. vs.

hackleri engelleyemiyorlar bu kadar basit. patchlerin bu kadar gecikmesindeki nedende bu. sanıyorum off-guard yakalandılar bu konuda. köklü çözüm gelmezse oyunun bir geleceği olamaz. kimse full loot oyunda hacklarla oynamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

oynayın daha heykırlı oyunları siz

wipe sonrası da böyle devam ederse deno ya katılmamak elde değil.

sanırım baya zaman lazım bunlara oyunun baya açığı var demekki 3 haftadır çözemediler, en fazla 10 güne belli olur durum ondan sonrasıda beta da tekrar bakarız artık.

hilelere baktınızmı hiç bilmiyorum ama (link veremem aratın çıkıyo zaten) çok feci durum da oyun ya utanmasalar create item yapıcaklar o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

Wipe hakkında geniş açıklama geldi. Bu hafta sonunda atacaklar.

- Global inv ve çantalardaki itemler silinecek
- Karakter statları 0 lanacak
- GCler yenilecek ama surviverlarda dahil olmak üzere, miktarları arttırılacak
- Itemlerin artık ağırlıkları aktif olarak olacak
- GC satınalabileceğiz
Sosyal ağlarda paylaş

GreenPeace77 said:

hehe biz bu filmi daha önceleri pek çok kez görmüştük galiba, hack in "h" si dahi geçmiyo ne açıklamalarda ne forumda, neyse bekleyip görücez bakalım, destek olabilmek adına yeni bir hesap daha aldım başka ne yapabilirim bilemedim, arkandayız WARZ üzme bizi (tu)(tu)(tu)

Sergey: New antihack is coming. I think it'll happen around mid-end of December - new system is relying on analyzing players patterns and reacting upon them. It's pretty complex system running on separate server, and we hope it will let us to replace existing system - that still most of the time ( is wallhack or ESP is used ) rely on humans to ban cheaters - which can take day or two. Once again - we'll become slightly more secure in our never ending fight with hackers.
Sosyal ağlarda paylaş

2012 ye yetiştirmeye çalıştıkları ve bazılarını yetiştireceklerini söyledikleri yenilikler:

- Yeni anti hack sistemi
- Oyun Steame giriyor
- GC Satışı wipedan sonra başlıyor
- Wipe geliyor (zaten bilioruz tabi)
- Oyunun satışı başka mecralardan da yapılacak
- Clans (geldi bile)
- Friends
- Leaderboards (ranking)
- Yeni bina ve barakalar ekleyecekler
- Yeni silahlar eklenecek (cool meele weapons denmiş.. ulan şuraya bi katana gelsin diye 1 aydır venti parçalıyorum, inş gelir)
- Balistik kafalıklar ve armorlar ekleyecekler
- TPS Crossfire (tabi biliyorsunuz ki server seçimi ile aktif oluyor bu özellik)
- Flare gunlar artık bi işe yarayacak
- GM e Page atma gibi bişey gelecek (osman kılıcımı çaldı)
- Itemlerin ağırlıkları işlevsellik kazanacak
- Mapdeki geçilebilen yer sayısını arttıracaklar, dağlara, tepelere çıkabilecez oralarda bişeyler bulabilecez filan
- Dayz deki tent sistemi gibi kitli kasa sistemi geliyor. 4-5 karakter şifreli olacakmış (4 olursa eğer guildden 30 kişiyle 1 saatte patlatırız ha kilidi :p )
- Safe zonelarda bankaya ulaşmak için oyundan çıkmamıza gerek kalmayacak (oh be cidden)
- Yeni karakterler eklenecek
- Oyunda artık göz yaşartıcı silahlar olacak ve artık o gas masklara ihtiyacımız olacak
- Survival itemler ekleyecekler, bazıları medical
- Yeni sivil silahlar eklenecek (6 patlar filan gibi herhalde)

2013 de gelecek yenilikler:
- 5 yada 6 tane stronghold harita açılacak
- Kullanabileceğimiz araçlar eklenecek, araba, traktör vs (duyum aldım, hummer da var yea)
- Daha iyi bir medic sistemi yapacaklarmış, mart ayında
- 2013 yazın yeni map eklenecekmiş, şuan ki colorado mapinin 4 katı olacakmış ve 5 6 stronghold daha ekleyeceklermiş
- Craft sistemi gelecek, weaponsmith
- Yumruk atma geliyor

Sergey hepinize iyi oyunlar dilemiş, oynayın gari...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...