Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

Oyunda lootlanacak en iyi yerlerden biri boulder city'nin sonundaki kırık köprü yolu, arabalarda ve yerde birçok item oluyor ve burayı çok bilen olmadığından genelde ellenmemiş oluyor, bir karakterim hep orada benim, boş zamanında birkaç server dolaşıp baya bir silah, yiyecek vs. topluyorum, yolun başındaki 2 hammer'ın yanında da güzel askeri itemlar çıkıyor aynı şekilde kırık köprü üzerindeki polis arabasında da. Ayrıca Boulder City'nin ortasındaki helikopter kazasının olduğu yerde çok iyi bir loot yeri.

Biz dün 3 arkadaş campos'taki o 5 katlı tuğla binaya gittik, içerde dünyanın çatışması olmuş ve sanırım kimse kalmamış çünkü rastlamadık, yerde hayatımda görmediğim kadar silah vardı, herşeyi lootladık, large backpacklerde yer kalmayacak şekilde silahla dolu olarak safe zone'a giderken adamın biri üçümüzü de vurdu. İrlandalı bir eleman, sonra adam lootlamaya geldi ben de silah üstünlüğünden nefret ediyorum dedim adama sonra adam cesedimin üzerine silah bırakmaya başladı bunları kullanın diye :)

Sonra muhabbet ilerledi, biz adamla baya kanka olduk, skype'a davet ettik, 2-3 saat takıldık, önce safe zone'da bizi donattı, sniperlar bir sürü itemlar verdi, ben oyunu oynuyorum sanıyordum meğerse biz emekliyormuşuz daha..

Sonra gece görüşü taktı 4 kişi hareket ettik Campos'a, Campos'ta 3-4 dolu kişiyi vurduk sonra safe zone'a döndük. İlk başlarda birkaç silah lootladım sonrasında hep adam vuruyorum dedi, sürekli lootlayarak bu iş zor ama adam vurunca zaten otomatik olarka bir sürü itemın oluyor dedi. Bir guildi varmış 7-8 kişi Campos kamp ediyorlarmış hep. Kimseyi sokmuyoruz genelde dedi. Bu arada glitchleri vs. herşeyi biliyor.

Mesela Campos City'deki o tuğla binanın 5. katından 4. kata pencereden atlattı bizi, 4. kattaki oda safe room, iki tarafıda kapı ile otomatik kapalı olan oda :) Onun içine atlayıp orada log ediyormuş, girince de buradan 3. kata atlayıp devame diyorum vs. diyor. Yine 3. katta sol çapraz odanın balkonunda yangın merdiveni var, 2 kat yukarıya çıkıyor o yangın merdiveni, 5. kattaki o odaya tek ulaşımda o yangın merdiveni mesela.. O merdiveni kamplasanız yeter odanın içerideki diğer kapıları kilitli.

İyi ki adam bizi vurmuş dedik sonra, iyi bir arkadaş kazandık bu sayede..
Sosyal ağlarda paylaş

o konuda henüz bir karar vermediler. ya private serverlarda full loot olacak ama bankaya erişim olmayacak yada rare loot olmayacak, normal loot olacak ama bankaya erişim olacak. henüz karar vermedik, acele etmiyoruz demişlerdi en son.

private serverlarda map genişliklerine göre olacak. legenderylerin açabildiği serverlarda 15 kişilik olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...