Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

her silah çeşitinin weapon skill lvl ı olucak bir yada 2 silah türü kullanılabilcek, kullandıkça skill lvl artıcak herkez her istediği silahla dolaşamıycak.
skill tree points muhtemelen zombie bandit survivor öldürdükçe artıcak.
sandbox adına oyunda sadece loot var half sandbox diyebiliriz.
skill tree gelince görücez bakalım ne yapmak istiyolar ama bence problem yok oyun güzel olucak :D

oyunu ben "zombie survival horror theme, mini mmo fps game" şeklinde algıladım
Sosyal ağlarda paylaş

oyle birsey olmayacak. adamlar FAQ da cok net belirtmisler iste.

Question said:

Will I have to kill a certain number of wolves before I can get a better weapon?

Answer said:

Certainly not! You can dive right into the most dangerous parts of the game minutes after creating your character for phat lewt but beware, hordes of zombies, greedy bandits and other dangers awaits.
Sosyal ağlarda paylaş

[hr]
wiki deki silahların lvl req sadece sıralama bilgisi içinde yazılmış olabilir oyunda bi karşılığı yoktur belkide, ben sadece görünürde olan bilgilerle tahminde bulundum.

adamlar açıklamış işte diyorsunuzda, adamlar oyunda weapon skill req yok demişlermiki, kelle karşılığı silah yok denmiş benmi yanılıyorum ?

son olarak skill tree nasıl puan gelicek sizce fikriniz nedir ? survivor olanlar bandit vurdukça bandit olanlar keze player vurdukçamı, yoksa zombie kill lerdemi skill ağacına etkisi olucak bu konudada bilgi varmı ?

resmi wikide silahlarda lvl req yoktur konu kapanmıştır artık :D
offical warzwiki açılmış WarZ wiki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün helikopter leşini hoplattım epey m4 felan buldum para buldum bide ne işimi yarıcaksa dsfk. bide five sevenmı neydi o silahtan buldum.

Neyse sonra direk quick join dedim girdim hemen dibimde iki el silah sesi geldi helikoperin orda vukuat olmuş uzaktaydım bende az biraz yattım yere uzaktan kestim iki kişi vardı birini vurmuşlar dolu server farkı işte neyse net açı yakalayamdım adamlarda uzaklaştı ben pozisyon alana kadar. Ordan kendimi haritanın tepesine vurdum epey bi depardan sonra şehirin girişinde bir çiftlikte birini gördüm epey uzaktan başladım izlemeye epey yaklaştım hedefi net görmeye başladım ve total 7 mermide bitirdim işini o panik halinde 4-5 tane sıktı ama yerimi bile gördüğü şüpheli.

bi 5dk sürünerek yer değiştirdim sonra loota koştum toparladım güzelce bi kaç bişi kaldı alamadım sonra tekrar ormana çekildim çevreyi kesmeye başladım uzaktan dürbün yoktu ama, tam hareket edicektim ki 2 el silah sesi duydum ilkin birşey göremedim ama 2 el silah sesi daha duydum bu sefer daha yakından geliodu.

Akabinde biri belirdi adam zombie avlıodu ya aggro almıştı yada keyfine, neyse tam görüşüme girince verdim mermiyi 3-4 tane attım adam çevik davrandı hemen attı kendini yere ama arık çok geçti, o bölgeye iki üç tane daha salladım proxiyden fransızca galiba bişiler yazdı.

İlk ölmedi sandım ama lootlar böle havadan düşer gibi oldu bi oh çektim yine uzakları kesip loota gittim bu sefer ki loot cidden hoştu 2 large backpack 2 m4 1 m4 semi epey 9mm mermi felan hakketen epey doldurdum cukkayı safee doğru ilerleken kapadım.

Çok zevkli oyun hakketen hele o adama sıkmaya başlamadan evvel son ayarları yaparken çünkü kesin vuramıcaksan sıkmaman lazım yerini belli etmemek için epey heycan oluo ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bende anlatiim bari dün geceki ve sabahki hikayemi;

gece clearviewde tokatlandıktan sonra oyundan çıkmadan boş bir serverda echo's compounda götürdüm karakterlerimden birini 26mermi,tabanca ve pompalı aldım yanıma tabi en önemlisi lootları koymak için large backback :)
neyse vardım echo's compound'a önce çevreyi kestim bişi yok neyse girdim içeri temizledim lootları bi 5 dakka bekledim. gelen giden yok, server hopladım orta kalabalık bir servera. Oyuna girdim içerde sote bir yerde sonra dinledim etrafı biraz, echo compund giriş kapısına barikat kurmuşlardı sadece küçük bir yerden giriş yapabilirlerdi hem orayı hemde 3-5sn'de bir etrafımı gözlüyordum başka server hopperlar denk gelir diye. birkaç dakika sonra giriş kapısında karaltılar gördüm 2 kişi arka arkaya giriş yapıyordu. 2 kişi oldukları içn fazla yaklaşmalarına fırsat vermeden çıkıp, saydırmaya başladım jericco ile. öndeki öldü fakat arkadaki hemen geri dönüp, girişten kaçtı. Neyse dedik, yattım gene bekliyorum bir yandan da tepeleri gözlemeye başladım kaçan adam tepelere çıkarsa göriim diye. 5-10dakka arasında zaman geçtikten sonra girişte tekrar karaltı gördüm hızlıca girişin yanındaki binaya geçtiler. 2 kişiyi net görmüştüm fakat 3. kişi var mıydı yokmuydu tam fark edemedim hava karanlıktı bide. 3'ü aynı anda üstüme gelse alırlar diye ilk fırsat ilk gördüğüm adama saydıracaktım. ilki otomatik makineli ile çıktı etrafa bakarak yavaş yavaş ilerliyordu, diğerleri yoktu piyasada hemen kafayı uzatım 5mermide indirdim. şarjör değiştirdim o sırada 2. eleman çıktı nerden vurduğumu anlamaya çalışıyordu. kalan şörjörün yarısını da ona boşalttıktan sonra biraz bekledim 3. kişi var mı yok mu anlamaya çalışıyordum. binaya yaklaştım, adam binanın içinde eğilerek yatıyordu. pompalıyı çekip adamı duvardan dışarı uçurduktan sonra güzel güzel 3 kişinin lootunu alıp geceyi güzel kapattım.

Sabah karakteri safe'e taşımak için 3 kişilik bir servera girdim. Girdiğim gibi metal zeminde ayak sesleri çıkıyordu kafayı kaldırığım gibi kırmızı gömlekli bi elemanı üstteki zeminde dolandığını gördüm beni farketmemişti belki de 2sn önce benim olduğum yere bakmıştı bile. tabanca ile adamı güzelce delik deşik ettikten sonra çantadaki pompalıları yer atıp, adamı lootlamaya başladım.sabahki adam tam anlamıyla yemeğin üzein yenen tatlı gibi gelmişti. Üzerinden 3 mermisi olan blaser ve m16 filan lootladım.

Sonra da sakin sakin safe'in yolunu tuttum. buda böyle bir anımdı :p
Sosyal ağlarda paylaş

Ben demin akşam için silah toplamak amacı ile echo's compound lootluyordum, 1 m4 1 pistol buldum yaklaşık 5 server dolaşarak. 2 kişilik bir servera girdim, ileride ölmüş bir adam vardı, yaklaştım biraz sonra silah sesleri indim yere, serverda 3 kişiyiz; birisi ben, diğeri yerdeki ölü adam, üçüncü ise aşağıda pusan adam bu ne şansızlıktır anlamadım ya, bir tat alamadım şu oyundan henüz adam gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi acaip temkinli oynamak lazım kafayı kaldırmadan evvel iyice emin olmak lazım kalabalık serverda oynarken bide kesinlikle acele etmicen eğer avın sana gelmiyorsa sen ona gitmicen uygun zamanı kollıcan. Tabi 2-3 kişi oynarken çok iyi pusular kurulur vs felan ama tek kişi tamamen stealth takılman lzm.

Birde oyunda res varmı yaw dayzde vardı sanki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben anlatıyım öle spawn olmuşum ormanda afk oldum yeni zaten z ye basıp bi geldim tepemde bi adam zıplıo oda yeni spawn olmuş proxiden konuşmaya başladık az ilerde askeri kamp vardı adını unuttum oraya doğru yardırdık ama gtte don olmadığı için zombielerden kaçarak gidioruz, Neyse kıcın kıcın 1 saate girdik kampa tabi askeri kampa girdik ya biz sanıoruz gelsin minigunlar gitsin awpler öle olmadı bi tane gofret bulduk o kadar.

Neyse tam o esnada aggroları çekip yuksek bi yere çıkıp zombieleri avoid edioruz derken uzaktan iki kişi belirdi belliki bizi görmüşler ama çulsuz olduğumuzuda anlamışlar proxiden garibanız biz dedik kk dediler onlarda kampa girdi.

Neyse tam o anda birşeyler oldu bu yeni gelen iki kişi silah sıkmaya başladı ben öteki çocuktan tamamen kopmuştum peşimde zombieler felan o yana bu yana kaçıorum yüksek yer arıorum duvar felan.

Bir baktım o sonradan gelen silahlı ekip mort yerde yatıolar bizim cocuk silah bulup temizlemiş ikisinide ben proxiden helal felan yazıodum yanına doğru bi yeltendim piç banada sıktı öldürdü.

Neymiş silah adamı bozuomuş sdlfjsd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...