Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

hahah ya aldım dün çok eğlendim ama asıl olay benim biladere oldu çat diye bi şehirde başladı karşıdan 4 tane eleman gelmiş aha dedi vuracaklar dont shoot yazdı proximity den. adam buna get down dedi yattı bu. yemek var mıd iye sordu. bu da yok dedi. vuracağım o zaman seni dedi emin misin dedi yok dedi. arkadan bir arkadaşı geldi sen buna bakma pisliğin teki dedi. bırak adamı yeni başlamış görmüyor musun dedi. buna bi tane çekiç yemek meyve suyu birde maske verdi. bir de dikakt et kırmızı giymişsin bir daha kırmızılıyı seçme 60 milden farkettik seni dedi. şimdi git burdan başına gelmeden dedi. ahhaahh. adamın başlangıçta maskesi çekici oldu ben hala yet gibi geziyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Clan/party sistemi gelirse de ben sanmıyorum nametaglerin gözükeceğini, direk serverda kapalı çünkü nametag olayı. Belki büyük mapte adamın yerini görürsün ama onun dışında oyun içinde baktığın adamın senin arkadaşın olduğuna dair bir indicator bütün keyfin içine eder. Onun yerine daha kapsamlı bir character customization getirseler, herkesin unique tipi olsa, ona göz aşinalığı olsa da öyle çıkarsak her zaman daha güzel olur.

Ya da loot olarak gps tracker vs. gibi bir şey koysalar oyuna, takıp syncleyince öyle gözüksen haritada falan. Oyun doğallığını korusun istiyorum ben açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu bandit, hero muhabbetinin ileride perkleri falan olacak ben asıl onu merak ediyorum. Bandit banditi vurunca hero mertebesine yaklaşıyor, aynı şey hero için de geçerli. Banditi herodan ayırt edecek bir özellik koymamaları gerekiyor kesinlikle, kime güveneceğini bilmeme hissiyatını öldürür yoksa. Hero olacaksan öldüreceğin adamı stalklayıp niyetini öğrenip öyle öldürmen lazım vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda ilk başlarda el fenerim vardı , fakat 3-5 kez öldüm. Ardından yeni karakter açtım. Ama şuan hiç bir weapon yok elimde. Inventory'de boş , Global Inventory'de. Normal mi bu ? Yani el feneri random gelmiyormuydu ? Ne yapcam ki bu şekilde hiç weapon olmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...