Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow the movie

Loex

Öne çıkan mesajlar

Niye sadece oyunu oynayanlarla sinirlama ihtiyaci hissediyosun ki. WoW dunyasi olsun karakterleri olsun bence cok iyi kurgulanmis bir hikaye. Ben wow oynamayi birakmis olsam da gider izlerim filmi cikarsa . Tek cekincem ortaya ne cikacak. Insallah guzel yapmayi becerebilirler :).
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
The film based on Blizzard's massively multiplayer online role-playing game World of Warcraft will begin shooting in early 2014, producer Charles Roven told SlashFilm.

Roven, who served as producer on films including Man of Steel, The Dark Knight and many more, disclosed Legendary Pictures' plans in an interview last week.

"First quarter 2014 we're going to shoot that movie," Roven said. "We're moving forward. Obviously, Legendary is making that film and I'm having a great time with Duncan [Jones]."

Jones (Moon, Source Code) was revealed as the director of the live-action adaptation of Blizzard's MMO in January, taking over after Sam Rami (Spider-Man, The Evil Dead) left the project. Last August, Legendary announced that Charles Leavitt (Blood Diamond, K-PAX) would write the screenplay.

Source
SlashFilm
IMDB Via
CVG

http://www.polygon.com/2013/6/3/4391722/world-of-warcraft-film-shooting-2014
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
>Silas Lesnick: A strange, alien desert with a growing green sky...11:39
>Silas Lesnick: A storm is coming in. 11:39
>Silas Lesnick: A knight is standing there. He draws his sword...11:39
>Silas Lesnick: There's a discarded suit of armor. He takes the shield from a skeleton...11:39
>Silas Lesnick: It's World of Warcraft! 11:40
>Silas Lesnick: He's gearing up. Creatures are coming over the hills. We follow a camera on an Orc as it moves to take, moving faster and faster....11:41
>Silas Lesnick: Just as the Orc's blade comes down, it cuts to the logo! 11:41
>Silas Lesnick: World of Warcraft is live action, btw, for those asking.11:41
>Silas Lesnick: It looks GREAT. Very gritty and realistic.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
LoTR serisi filme çekilmeden öncesi ile sonrasında LoTR serisini bilen insan sayısındaki devasa artışı düşününce, Warcraft Evreni gibi sağlam çok yönlü bir hikayenin bir kısmını anlatan bir filmin ne kadar tutulacağını, forumlarda ne kadar konuşulup üstüne kaç milyon insanın spekülasyonlar yapacağını düşünüyorum...

LoTR ile alakalı 6-7 kitap ve Tolkien'in notları vardı sadece, bir de Tolkien Jr.'ın babasına ait tuttuğu notlar... WoW ile alakalı neredeyse binlerce sayfalık "resmi" kaynaklar var, wowhead, wowwiki ve dahi oyuncuların çektiği videolar vs...

Tutar WoW movie bi çıksa. Üstelik pek çok insan senden benden daha wowcu olur. "Ohooo ben film çıkmadan önce kitaplarını okuyodum oyununu da oynuyodum" diyen birsürü insana şimdiden hazır olmak lazım.

Bi readycheck aliim jonem?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...