Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taner Yıldız: Kaçak elektiriği güneydoğu kullanıyor, faturasını onlara değil batıya ödetiyoruz çünkü .....

fenn

Öne çıkan mesajlar

Lelouchshiba said:

niye güneydoğuya yansısın ki zaten ? askşdlfkasdşlkasdf. kaçak elektrik güneydoğuda fazla kullanılıyor diye güneydoğudaki abonelere yansıtmak nedir ya, düşünmüş bir de adam bunu ? batıdakinden ne farkı var ki o adamın, o da faturasını ödeyen bir vatandaş sonuçta ?

kaçağı engellemeye yönelik çalışmak yerine böyle saçma sapan kışkırtıcı açıklamalar yapmak tam da bir akp vekiline yakışır hareketler.

4 aylık haber btw.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

kaçak elektrik kullanan adam kömür, odun sobası mı yakacak ? her odaya koyuyor elektrik sobasını. Zaten yalıtım yok. 7/24 çalıştırıyordur. Kaçak kullanım için zaten belli kesimler teşvik ediyordur kesin. Aynı kesimler inadına fazla yakın diye propaganda da yapıyordur. Maksat zarar vermek. Nasılsa bize giren çıkan yok mantığıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

'Vatandaşın şikayetinin farkındayım. Bu konu aslında biraz hassas bir siyasi konu. İstismar edilmeye müsait. Kayıp-kaçağın en fazla olduğu bölge Güneydoğu bölgesi. Urfa, Diyarbakır, Siirt,Batman, Hakkâri. Şimdi bu bölgedeki kaçak elektriğin parasını sadece bu bölgedeki abonelere yansıtırsak, bunu siyasi olarak istismar ederler. Terör örgütü ve siyasette aynı çizgideki partiler; ayrımcılık yapılıyor, diye istismar ederler. Fatura farkını etnik ayrımcılık diye gündeme getirirler." DEDİ

http://forum.memurlar.net/konu/1506642/
http://haber.gazetevatan.com/bakan-yildiz-kacagin-faturasini-batiya-odetiyoruz/443553/2/Haber

Bunu da açıklayın atayizler...
Sosyal ağlarda paylaş

Olayın özü şu, devletin otoritesi G.Doğu'da kayıp ve otorite sağlayamadığımız için kayıp giderleri de karşılamamız için bu ülke de milyonlarca enayi var, bizde onlardan karşılıyoruz. 4 ay geçip - geçmemesi mühim değil, "tartışıldı" demekte çünkü bu olay hala devam ediyor, hala hem fahiş fiyatla elektrik ödüyoruz hemde kullandığımız kadar artan oranlı kaçak kullanım bedeli var, bunun üstü örtülüyor ve bu durumu protesto eden kitleler yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Birşey deyince ırkçı faşist kafatasçı oluyoruz. Ben yerim öyle su muhallebilerini. ırçılıksa ırkçılık. Ben ödemek istemiyorum başkasının yaktığı elektriği. Ne bu ya Emin çölaşanla pek aram yoktur ama şu yazısını neredey se onaylayacağım

" Kürtler 1. sınıf türkler 2. sınıf vatandaş " tarzındaki yazsını
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen faturalara baktım işte 10-20 küsür kaçak kayıp bed diye para ödüyorm. Bu yukarıda dava açan adamdan sonra kaldırmışlardı diye biliyorum. Yeni gelen faturada kayp. kaç bed yoktu.

2. de büyük şehirlerde hemen kaçak elektrik kullananların tepesine biniyor devlet. Ama G.Doğuda artık ne yapıyorlarsa devlet gık diyemiyor. Suçlu ve bunlara göz yuman devlet zaten. Ha diyorum hakkımızı yiyen Türkünde, Kürtünde cezasını çekmesini isterdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...