Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout: New Vegas #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

yanlışsam düzeltin konusu açıcısında oldworld blues u lonesomeroad ve deadmoney den önce oynamak gerek

çünkü lonesomeroad ve deadmoney de karşılacağın karakterlerin hepsine referanslar var oldworldblues da ve o karakterlerin maceralarının kesiştiği nokta gibi bişey

zaten courier big mountain den sonra divide a gidiyor aynı şekilde cristine ve elijah da sierra madre ye big mountain e uğradıkdan sonra gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

sneak aban susturuculu silah bul, tek atışta ölcek adam bide ses mes olmıcak gören olmıcak.

iyi critleyen silah da yararlı olur, hani dandik vermington rifle diyosun oyun başında alcağın unique ratslayer 5x critmi ne atıyor bu konularda faydalı.

ps: energy silahları niye sorun olsun ki sırf gözlük + parlak zırh giydn diye +7 DT veren perk var :/ gerçi eskiden yoktu sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

ps: energy silahları niye sorun olsun ki sırf gözlük + parlak zırh giydn diye +7 DT veren perk var :/ gerçi eskiden yoktu sanırım

bug'lı o perk çalışmıyor düzelten mod yüklemezsen.
OsManiaC said:

beyler başıma bir iş gelmeden NPCleri nasıl öldürebilirim?

pickpocket + herhangi bir bomba.
Sosyal ağlarda paylaş

Full modifiyeli ap ammolu minigun olunca elinde ultra özürlü statlarn ve perklerin olsa dahi(tek zorunluluk 5strden düşük başlamamak)falloutun bütün camiası gelse önüne alıyosun.Sniperda çok iyi kapalı alanlar ve yakın kapışmalar için shotgun surgeon alıp riot shotgunla dağıtabilirsin.Ama minigunla Brotherhood baseine girip katliam yapmanın tadı hiçbişeyde yok...
Sosyal ağlarda paylaş

auto-doc'la trait resetleyeceğim ama fast shot varken onu atıp trigger discipline mi alsam karar veremedim. bugüne kadar bütün fo serisinde fast shot alırdım ama gun spread'i düşürmesi bakımından yüksek rpm silahlarla trigger discipline daha iyi demiş wiki ki mantıklı geldi, avenger dağa taşa atıyor uzak menzillerde. ama dps de 600'lerden 400'lere düşüyor, karar veremedim. fikri olan?
Sosyal ağlarda paylaş

abi full-auto silahlarla veya minigunla oynuyosan trigger disiplin iyi gider zannımca zaten seri atış yapan silahlar +%20 bonus accuracy ile mükemmel olurlar(sadece teori,hiç denemedim lever action aşığı olduğumdan)

silahınada handload mermi takarsın dmg açığıda az çok öle kapanır oh cillop gibi

bide minigun ve full-auto silahların med ve long range de spreadı çok fazla zaten,fast shot kullanarak accuracy yi daha da düşürmek çok saçma olur ya

editto:cowboy build oynuyorum şu an bende fast shotı lever action silahlar cowboy perk ve fast reload ile kullanıyorum,her ne kadar robotların ve gatling lazer silahlarının olduğu post-apo dünyada garip dursada çok hoş bi build oldu
Sosyal ağlarda paylaş

hayır mümkün değil, max 17 alıyorsun lvl başına 10 int ve educated ile. comprehension da dahil. sadece book chute ile kaç kitap yapılabiliyor bilmiyorum ama her halükarda -%10 önemli bir miktar değil, fosur fosur xp yağıyor zaten oyunda. fo3'de bonus xp perk'i almıştım da çok hayıflandım sonradan yani.

fast shot yakından her silahla çok iyi aslında, 1sn içinde herşeyi yokediyor (legate 2sn heh) avenger minigun (yamada dc ve scropların dt'yi düşürüp 5mm'ye ap özelliği eklemişler, iş yapar olmuş ap olmayan ammolarla) ama işte uzağa gitmişlerse çok ammo yakıyor gereksiz. 100'er 100'er jhp ammo da üretmek çok amelelik. 1000'er 1000'er yapsalarmış ya crafting penceresini.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler rica edicem bi el atın bana bi build yapalım. Kafamda şöyle bişeyler var. Oyunun rpg özelliklerinden maksimum yararlanılcak şekilde (dialog vs.) ve savaşlarda da zorlanmayacağım Stat Skill perk kombinasyonları konusunda bi yol gösterin. Stealh ve sniper tarzı takılmak istemiyorum bodoslama dalarım.
Sosyal ağlarda paylaş

yani yerine kesinkes almak istediğiniz bir trait varsa pas geçilebilir belki de ben öyle trait göremedim hardcore için.

skill kitabı craft etmek dediğin hepsinden birer taner yapılabiliyormuş, ana skilleri 82'ye getirip sonra faq'dan bakarak kitap arayarak oynayan varsa yapabilir belki max ama o kadarı biraz abartı geliyor bana. ana combat skill'leri ve repair'i kökledim direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...