Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Ademilson iyi de, biraz dengesiz. Bazı maçlarda çok iyi, bazı maçlarda hiç yok, tribünden izler gibi maçı izliyor.

Devre arasında 12M Euro'ya Serdar Aziz'i çektim, bir de sözleşmesi biten oyunculara saldırdım, defansa Boccaretti diye sağlam bir adam geliyor sezon sonunda (sol bek de oynaması ekstradan özelliği, gerçi statleri sol beke göre hiç değil), forvete de takviye gerekmemesine rağmen scoutların yoğun ısrarı ve tüm scoutların 4.5 yıldız vermesi sonucu Destro'yu getirtiyorum. Önümüzdeki sezon yedeğe düşecek gibi Adem, belki kiralarım birine.

İkinci yarıya kötü başladım, ilk maçtan Anteple ve Sivas'la berabere kalıp ardından Trabzon'a yenildim sezon boyu ilk yenilgim oldu ligde. Puan farkı çok diye çok önemsemiyorum da takımda bir kötüye gidiş var. Selçuk yeni sözleşme istedi, menajeri öküz gibi pay isteyince hadi lan dedim, o zamandan beri bir tutuk oynuyor. Allahtan Mersin İdman Yurdu ve gruptaki Eses maçlarını kazandık da takım biraz moral depoladı. Üst turda CL'de Bayern geldi, ilk maçı 3-2 deplasmanda kaybettim. Hakan Balta 2 gol yedirdi. İkinci maçın arifesinde oynamaya korkup kapattım oyunu ehah, 1-0 kazansam tur bende de, yenilecem gibi bi his var.
Oyun motoru hala çok kötü ama, bir sürü hatası var.

sadasf bütün kadromuz aynı galiba. hoş bu hafta ofiste çok yoğundu işler pek oynayamadım hatırladığım halinde

ademilson - destro ikilisi yedekleri sow ve muhammet demir.

forvet hattım ^^

ademilson hakikaten çok dengesiz. bir maç hatrick yapıp uyduruk bi maçta 5- civarı puanla oynayabiliyor. destro çok iyi ama bende çok sakatlanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

CL finalinde Barça'yla maçım var, patch 2 gün geç geleydi keşke de şu kupayı kaldırsaydık keşke :)

Feci ballıyım yalnız kuralarda. Hep löp takımlar düşüyor. Grupta Chelsea vardı çıkamayıp uefaya gitti. Gruplar sonrası en güçlü kuram olarak Bayerni 3-2 yenilip evde 2-1 yenerek gol avantajıyla geçtim. sonra Valencia geldi, dışarıda 1-0 kazanıp evde 2-2 berabere kaldım. Son olarak da yarıfinalde Lille geldi, dışarda 1-1 kazandım, sonra evimde 5-1 yendim. Üstelik de maçın ortasında Serdar Aziz kırmızı kart görmüşken. Burak davarı 1.5 aydır gol atamıyodu 4 tane attı bu maç.

Bütün babalar karşı tarafta birbirini eledi, Manusudur Arsenalidir Barçasıdır Realidir falan hep öbür taraftaydı, yarıfinalde barça real yaptılar, barça aldı. Gelsin bakalım karşıma. Dany'le Hakan Balta'yla direniriz. Melo olsa iyiydi de Melo sezonu kapattı bileğini kırıp 4 ay sakatlanıp. Ortada amele yok hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunneh said:

abi hangi gerizekalı kanatlardan açılan ortaları üst direğe çarptırmayı oyuna eklemiş 10 maçın 7-8 inde bu oluyor lan var mı böyle bişi

taktiğine göre oyun cok aptal reaksiyon veriyor. Hep aynı taktikle oynuyorsan oluyordur ve olucaktırda. Bir ara int. bi taktik cektim paso futbolcular kendi kalesine saydırıyordu. Yani orta oluyor karambol ve gooll :)
Sosyal ağlarda paylaş

İlk sezondan CL'yi kazandım ben. Ama oyun bana kazandırmak için her şeyi yaptı. Daha önceki mesajlarda nasıl ballı eşleşmeler olduğunu anlatmıştım zaten, finalde anca ciddi bir rakip gelmişti. Barça o da.

Başta tırstım, sonra bi baktım, Messi sakat, oynamıyor. Mascherano, Adriano, Busquets ve Pique yine sakat. Iniesta var, sakatlıktan yeni çıkmış (yine de oynattılar da etkisizdi), maç sırasında da maça devam edebilecek şekilde tekrar sakatlandı.

Finalde 1-1 bitti maç. Normalde atak oynatırım, Barça'dan korkup kontra oynatayım dedim, Villa ağzıma tıktı golü. Sonra standart atak oyunuma döndüm, karambolde kendi kalelerine attıalr, 1-1 oldu, ondan sonra da tekrar defansa kontraya çekilmedim. 90'da penaltı yaptılar, Selçuk kalecinin üstüne yuvarladı. Uzatmalar da 1-1 bitince penaltılarda aldım kupayı. Bu arada korkudan oyuncu değişikliği yapamadım, yedeklerde penaltı atacak adam yoktu çünkü.

Burak Yılmaz ligde çok bir şey yapamadı, CL'de 9 golle gol kralı oldu. Ama yine genelde etkisizdi, bir maçta 4 bir maçta 3 gol attı 7si öyle geldi zaten, kalan maçlarda uyudu. Adamı hem AF hem Poacher denedim, ikisinde de pek verimli değil. Millet nasıl Burakla 30 40 gol atıyor her sezon çözemedim. Üstelik de çift forvet oynuyor adam.

43 milyon transfer bütçesi verdi kulüp. Selçuk ve Muslera da daha iyi sözleşme istiyorlar 4.5 milyon euro falan onlara yıllık vericem gibi.

Defansta çok sağlam adamlar var, Semih, Serdar Aziz, Dany varken Bochharetti de geldi, Danyi de satmaya kıyamıyorum çok yüksek ortalamayla oynadı. Orada ne yapacam bilmiyorum.

Sağ bekte Eboue yaşlanmaya başladı, ama aynı statlerde adam yok. Corchia mı ne bi adam buldum, onu deneyecem. Sol bekte Balta'ya kaldık yine.

Bi de oyunda herkes mi AM arkadaş, ya AMR var ya AML. adam gibi 4-4-2 oynatacak kanat bulamıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilboa ile 2. yılımda şampiyon oldum. 2. sene toplam 3 maçım hileli yalnız :P . İkisi kazanmama rağmen ikel muniain 3 er ay sakatlandıgından dolayı (yok çünkü oyuncu yok başka 100 milyon euro para var kasada alıcak Basque lı adam yok fernardo Llorent gittikten sonra tek tabanca bu oda %100 gidiyor ilk sene sonu) sonuncu da valla cıldırdım madrid'e gidiyordu dayanaamdım restart attım.
Sosyal ağlarda paylaş

tottenham'a sattım ilk sezonun arasında 30m verdiler ( ya da 25m tam hatırlamıyorum). Satmasam zaten 1. yıldan şampiyon olabilirdim ama sezon sonuda bedavaya giderdi keşke öyle yapsaymışım çünkü alıcak adam yok paranın degerinin olmadıgı tek takım bilboa :D

Bu arada açık ara oyunun en iyi targetman'i Tottenham'da da dagıttı ortalıgı 2. oldular şampiyonlar liginde final oynadılar ve gol kralı fln oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...