Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

bu arada maçte epik bir sahne oldu ya bildiğin sesli güldüm, 2 tane engineer tankla geldi A'ya, ben arkadan bir tane denk getirdim ve içeri kaçtım, adamlar baktı kimse yok ikisi de indi repair yapıyor, bunlar fark etmeden atladım içine, benim setupda anti personnel silah yok, haliyle işime gelmedi, neyse bunlar ben binince rpg'leri verdiler tankın arkasından hemen indim tanktan, heyecanla bunlar içine atladı hemen, atlar atlamaz rpg'i arkadan bir verirsin ikisi de kızararak öldü. mwhahahhhahaha

Bende de süper bir sahne olmustu. Heliye atladım. Baskaları da bindi hemen. Kaldırdım 10m kadr sonra kafa aşağı dondü binaya çarpacakken atladım. Digerleri noluyoz derken öldüler hehehehrh.
:( öğretin lan kullanmayi
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

joystick alıcam bende heli için ya hiç eğlenceli değil keyboarddan cebelleşiyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/Oyun%20Kollar%C4%B1%20ve%20Direksiyonlar/logitech-942-000031-extreme-3d-pro-joystick/productdetails.aspx?I_ID=65939

bunun fiyat fena değil aslında da sadece bf4 için de donanım almak saçma geliyor ya. başka hiçbir oyunda kullanmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

selam,
joystick almayın arkadaşlar, aldım ben berbat oluyor yani,
sadece uçakta biraz farkedio ondada daha sert keskin dönüşler yapabiliosun bi anda, esprisi bu.

heli için klavye + mouse en iyisi.

biraz pratik yapın bide ilk başlarda aynı heliyle uçun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...