Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

oyun star wars olmuş lan. bi ateş ediyosun dıkşın dıkşın çizgiler çıkıyor silahlardan.

yani beta erken konuşmamak lazım ama bf3 betada eğlenmiştim. sanki o betada grafikler de daha iyiydi. beta dediğin şey biraz da millet görsün sevsin sonra gitsin paraları atsın değil mi aga. ben beta oynamasam direk alırdım mesela. ama şimdi bi kurt düştü sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

acayip beta bugları var oyunda.

2 round oynadım, vuruyosun adamı kafasından görüyorsun kan da çıkıyor, adamın health 100 hala.

binanın çökküşü süperdi açık konuşayım. ama altında kalanlar öldü mü onu anlayamadım.

snipera mesafe ayarı gelmiş, güzel olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

bingildak said:

veya benim gibi lord statüsüne ulaşmış olanlar.

ben oyunlarını oynamayı istedim diye kendilerini şanslı hissediyorlar.

medal of honor var mı hesabında. o olanlara da verdiler.

bende medal of honor var vermemişler

hatta en çok bana vermeleri gerek. bad company 2 deluxe edition, bf2142 deluxe edition bf3 limited edition medal of honor var ama bf4 beta yok. terbiyesizler.
Sosyal ağlarda paylaş

valla dürüst olmak gerekirse bf3'den ben bir fark hissetmedim ama yani bf çok oynamış bir adam değilim. hissiyat benim için aynıydı. tek map olduğu için ve silah çeşitliliği olmadığı için pek derin yorum yapmak mümkün değil ama yeni motor gayet güzel ambiyans yaratıyor daha gerçekci buldum ben. e bunu tabii performans kaybıyla yapması iyi değil ama o kadarını optimize ederler zaten diye düşünüyorum.

commander yok şu an betada, onu da test edemiyorum.

yeni mapler, yeni motor, daha iyi ambiyanslı bf3 gibi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Helikopter değişmiş ve çok daha iyi olmuş. Bir kere ammo reload olayı falan değişmiş, daha dikkatli kullanman gerekiyor ammoyu falan.

flare'ler de hemen dolmuyor, baya bir combat dönüyor 2 heli arasında, çok kolayda patlamıyorsun dikkatli kullanırsan çünkü recover sistemi değişmiş falan.

Baya ufaklı tefekli değişikler bir araya gelince yeni bir oyuncuk halini almış işte. Expension hissi vermedi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Helikopter değişmiş ve çok daha iyi olmuş. Bir kere ammo reload olayı falan değişmiş, daha dikkatli kullanman gerekiyor ammoyu falan.

flare'ler de hemen dolmuyor, baya bir combat dönüyor 2 heli arasında, çok kolayda patlamıyorsun dikkatli kullanırsan çünkü recover sistemi değişmiş falan.

Baya ufaklı tefekli değişikler bir araya gelince yeni bir oyuncuk halini almış işte. Expension hissi vermedi yani.

gunner'lığını yaptım bir 10dk falan iyi kullanıyorsun helikopteri :)

gerçi o kadar aksiyondan sonra apartmana çarpıp ölmek biraz talihsiz oldu ama iyi kill topladık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...