Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aldatma ve vicdan

Seele

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

olay simdi söyle M Z'nin kiz arkadasi V benim bir bayan arkadasim. aslinda V M ile Z'nin de ortak arkadasi. Tabiki N ile tanisiyorlar. bundan dolayi dogumgününe gelecek N bi sekilde. Zaten M N'i acaip kiskaniyordu. olay ortaya cikarsa müthis bir kavga cikar.

fourrier transform uygula panpa
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

olay simdi söyle M Z'nin kiz arkadasi V benim bir bayan arkadasim. aslinda V M ile Z'nin de ortak arkadasi. Tabiki N ile tanisiyorlar. bundan dolayi dogumgününe gelecek N bi sekilde. Zaten M N'i acaip kiskaniyordu. olay ortaya cikarsa müthis bir kavga cikar.

Alfabeyi birbirine soktun iyice V nerden çıktı M Memelimi yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

Chaotic said:

tartışma yok. ben 2 tane meme resmi koydum. herkes iri memeliye vardırsaydın iyiydi dedi. bir de diğer çocukla bizim elemanın popoları birbirine değmiş.

Popolar aksiyon anında değdiyse fena terli terli bi de üff.

Konuya açan arkadaş git çocukla konuş.Kızları hiç karıştırma önce çocukla konuş ben sizi gördüm pompa iyiydi de bi gönlünü al sonra onunla yat.
Sosyal ağlarda paylaş

İrade problemi varsa oruç tutmasını söyle abi arkadaşa.
Benim ihtiyacım yok, zaten zayıfım da. Karşımda iri göğüslü biri olsa bile bunu kendim için ben de yapabilirim.
Erkekliğinde bir problem yok adamın, ama sorun bu değil. Yaptıktan sonra "pişmanım ühühühühh" demesi.

Neyse abi, konuyu halledin işte aranızda.

Edit: 6 saatte 4000 kere bakılmış konuya.
Buraya harcayacağımız işsizliği CERN araştırmalarına ayırmalıydık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...