Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aldatma ve vicdan

Seele

Öne çıkan mesajlar

her kadın her zaman uzun süreli seksten sandığın kadar ya da sesinin çıktığı kadar zevk almaz. hatta çoğu kadın ilk orgazmından sonra tahriş olmayı da istemeyebilir.
bazen insanlar sahiplenme ve bağlılık duygusunun sonucu olarak da sevişir, ve bunu sadece bu sebeple yaparak sonucunda zevk almasının çok ötesinde bir huzur ve ferahlığa ulaşabilir.
cinselliği sanat,zanaat yahut ekmek su falan gibi görmek, hayatın temel akışına egonuzu sokmanız manasına gelir ki, böylece asla gerçek tatmine ve iç huzura ulaşamazsınız. partneriniz mutlu olsa da onu mutlu eden siz olamazsınız.
OP, herkes kendi bacağından asılır. işin içine girersen sana gelecek lafları asla bertaraf edemeyeceksin ve hep zan altında kalacaksın. en güzeli hiç bulaşmamak. ben olsam (x+y) parantezinde bir işlem yapar z'nin sevgilisi güzel değilse hiç bulaşmazdım. güzelse ve sinirliyse parantezin dışına bir de z koyar işlem sırasını bozarak z den başlar içeriye doğru ilerlerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne sanatı lan? ne alaka olm sanatla.

iki dakika gittik, peçeteye attırıp "işte sanat" deme kıvamına gelmişsiniz.

olm memeli ile aksiyon döndü mü dönmedi mi?

kıza yazık ya..

oda da seks dönüyor. kızın önünde havlular iniyor, kırbaçlar şaklıyor. birbirlerine dokanıyorlar, birbirleri ile şakalaşıyorlar, o kız yatak örtüsünün altından bakıp "benim de bi sevişmem olsa, orgazmım olsa.. bize niye yok" diyor , "bana yine vermiyorsunuz" diyor..

burada mağdur iri memeli kızdır.

bakın.dikkat edin, Z var N var

iri memeli kızın adı bile yok!

mağdurum, iri memelim.. T_T

Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

abi ama adam cok zarhostu. gercekten bak.

Bahane ama söyleyip kızı kurtarabilirsin hala. Adam olacak Z kişisiyle önce konuşman daha iyi olur ama.
Boşver, ben neden bu kadar içerlediysem.

Hiç de konuşmasan iyi olur aslında.
Kendi hikayen sadece bizim aramızda yaşatılır böylece.

Aldatmayan adam zaten aldatmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca abi sarhosluk aldatma nedeni deil
6 ay erasmuda almanyaya gittim
bak erasmus diyorum
almanya diyorum
öttinger bira 20 sent lan
50 kurus
erdinger hefeweiseni kasayla alıyorum
jager dediğin meretin 70liği 10 euro ki en pahalısı
5 euroya jagerfirst war

ole bi ortamda aldatmayan aldatmıyo